کاشت ناخن، کاشت ژل، لمینت ناخن، کاور ناخن و ژلیش چیست؟زمان مطالعه : ۲ دقیقه

ناخن

امروزه داشتن ناخن های زیبا و تمیز نشانه شخصیت هر فرد شده است. اما در این بین خانم هایی به علت ضعف و شکنندگی ناخن های خود از این شخصیت و زیبایی جا مانده اند و برای جبران این جاماندگی به سراغ کاشت، لمینت، کاور، ژلیش ناخن و کاشت ژله رفته اند.

در ادامه مطلب شما را با اصطلاحاتی چون ژلیش ناخن، کاور ناخن و غیره آشنا خواهیم کرد تا شخصیت و زیبایی شما به علت نداشتن ناخن زیبا زیر سوال نرود.

ژلیش ناخن

ژلیش ناخن بیشتر به قسمت طراحی ناخن ها مربوط می شود. این روش همانند استفاده از لاک ناخن می ماند و تنها فرقی که با لاک ناخن دارد، این است که برای خشک کردن آن احتیاج به دستگاه UV است و دیگر همانند لاک نمی توان آن را با استون پاک کرد. توجه داشته باشید که ژلیش ناخن بسیار براق تر و طبیعی تر از لاک ناخن است.

کاشت ناخنکاشت کاور

همانطور که از نام این روش مشخص است، یک لایه ی پودری شکل روی ناخن های کوتاه و بد فرم را می پوشاند و ناخن شما بعد از خشک شدن توسط یک فرد مانیکور می شود. شما می توانید در این روش زیبایی ناخن های خود را به هرشکلی که دوست دارید تزئین کنید.

حتماً بخوانید: راز داشتن ناخن های زیبا و سالم

لمینت

خانم هایی که ناخن هایشان از استحکام خوبی بر خوردار نیست می توانند با یک لایه ی پروتئینی که بر روی صدف ناخن آن ها می آید زیبایی را به دستان خود بر گردانند و سراغ روش های کاشت نروند.

توجه داشته باشید که در این روش درمانی فرم ناخن های شما همانند قبل می ماند و شما نمی توانید مانند کاور کردن هر فرمی را که دوست دارید بر روی ناخن های خود پیاده کنید.

کاشت ژل

این روش همانند کاور کردن ناخن ها است و تنها فرقی که دارد، این است که در این روش کاشت از ژل مخصوص به جای پودر کاشت استفاده می شود. توجه داشته باشید شما در کاشت ژل می توانید عملیات کاشت را بر روی ناخن های کاشته شده انجام دهید و احتیاجی نیست که شما حتماً بر روی صدف ناخن عملیات کاشت را انجام دهید. این روش می تواند زیباتر و طبیعی تر از کاور کردن باشد.

کاشت ناخنچه کسانی می توانند از کاور ناخن استفاده کنند؟

افرادی که دچار بیماری های عفونی و قارچی هستد نمی توانند از کاور ناخن استفاده کنند، زیرا سیستم بدنی آن ها مورد تهدید قرار می گیرد و بیماری عفونی آن ها شدت می یابد.

حتماً بخوانید: درمان خشکی و ترک پا

آیا ژلیش ناخن و کاشت ژله مضر است؟

ژلیش و کاشت ژله به دلیل استفاده از اشعله UV می تواند برای افراد مضر باشد.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است با پزشک یا متخصص مربوطه مشورت کنید. اطلاعات بیشتر
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.