شرایط استفاده از مطالب

شرایط و ضوابط استفاده از محتوا و مطالب سایت تکامگ

استفاده از مطالب سایت تکامگ با دریافت مجوز کتبی و با ذکر منبع و لینک مسقیم به مقاله مجاز خواهد بود. لینک نباید NO FOLLOW باشد، زیرا از نظر گوگل این حرکت SCRAPED CONTENT محسوب می گردد که نهایتاً به اعتبار دامنه صدمه وارد می کند. استفاده از یک مطلب در روز مجاز بوده، لیکن بیش از آن باید از طریق به کارگیری بخش (تماس با ما) هدایت و مکاتبه گردد. استفاده از بخشی از مطالب یک محتوا فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم به مقاله اصلی وب سایت تکامگ امکان پذیر می باشد.

انجام هرگونه کپی برداری بدون مجوز کتبی و لینک مستقیم به محتوا و مقاله در وب سایت تکامگ پیگرد قانونی دارد و وب سایت مذکور به مراجع قضایی و گوگل گزارش خواهد شد.

مطمئناً وب سایت های حرفه ای بخش اعظمی از ترافیک سایت خود را از موتور جستوجو دریافت می کنند، لذا هرگونه لطمه به ترافیک خسارت بزرگی به وب سایت شما در کوتاه مدت و بلند مدت وارد خواهد نمود. بدین جهت است به منظور حفظ و حراست و سپاس از زحمات متخصصان و نویسندگان تکامگ در صورت قرار دادن لینک مستقیم به مقاله و محتوا ارائه شده، مجاز به استفاده از هر کدام از مقالات ما خواهید بود. به هر حال از فرصتی که در اختیار ما گذاشتید سپاسگزار و متشکر هستیم.

img { border-radius: 25%; }