پژو ۵۰۸ گران ترین خودرو کمپانی پژو در ایرانزمان مطالعه : ۳ دقیقه

امروز به بررسی گران ترین خودرو محصول پژو در ایران پرداخته ایم . پژو ۵۰۸ که در سال های آخر واردات خودرو وارد ایران شد . این سدان نیمه لوکس فرانسوی که امرزوه دچار تغییرات زیادی در طراحی جدید آن هستیم و به دلیل وجود ممنوعیت واردات خودرو در ایران شاهد نسل جدید این خودرو در ایران نیستیم . حال ما به بررسی نسخه ۲۰۱۷ و ۲۰۱۶ این خودرو پرداخته ایم تا ببینیم آیا این خودرو ارزش خرید را دارد یا خیر ؟

پژو 508
پژو
حتماً بخوانید : هیوندای سوناتا هیبرید یک سدان به صرفه

طراحی ظاهری پژو ۵۰۸

در نگاه کلی به پژو ۵۰۸ شاهد خطوط موازی در بدنه هستیم ، که بعضی از این خطوط  برآمدگی هایی در بدنه خودروایجاد کرده است که باعث بزرگتر دیده شدن این سدان می شوند .

اگر بخواهیم چهره این خودرو را با رقبای خود مقایسه کنیم ، باید بگوییم که پژو ۵۰۸ از طراحی بیرونی و داخلی قدیمی نسبت به رقبا بر خودار است و به نوعی چهره ی بسیار زیبایی در آن نمی توان یافت .

دیفیوزر بی کاربرد و صندوق عقب ناهماهنگ با بدنه از مشکلات بزرگ طراحی این خودرو هستند که یک حس بدی به انسان دست می دهد .

پژو 508
پژو

رقبای پژو ۵۰۸

رقبای اصلی این خودرو رنو تالیسمان ، سوناتا ، اپتیما ، تویوتا کمری و فولکس واگن پاسات است . اگر بخواهیم بگوییم آیا پژو ۵۰۸ در بین این رقبا جایگاه خاصی دارد یا خیر ؟ در جواب باید بگوییم خیر و این خودرو با رقبای خود قابل مقایسه نسیت و هیچ برگ برننده ای را ندارد

امکانات رفاهی و طراحی ظاهری از دلایل اصلی انتخاب نکردن این خودرو در بین رقبای خود است که کمی مشتریان این خودرو را دلسرد می کند .

حتماً بخوانید : کیا اپتیما یک سدان برای چند نسل متفاوت

امکانات رفاهی پژو

امکانات رفاهی پژو ۵۰۸ بر روی کاغذ و جدول های داخل سایت ها بسیار زیبا است ، ولی در واقعیت هیچ زیبایی ندارند و می شود گفت کاربرد چندانی برای سرنشینان داخل خودرو نخواهد داشت .

جایگاه بد دکمه ها ، ماساژور تک حالته ، نبود فرمان نرم و جایگاه کم برای سرنشینان ردیف عقب خودرو از مشکلات اصلی این خودرو به شمار می آیند .

اما اگر بخواهیم از خوبی های کابین پژو بگوییم باید به استفاده از متریال مرقوب در کابین ، خروجی تهویه سفارشی در قسمت عقب و صندلی های ۸ حالته جلو باید اشاره کنیم .

پژو 508
پژو
حتماً بخوانید : رنو تالیسمان یک سدان فرانسوی فوق العاده

کابین پژو ۵۰۸

همانطور که در متن بالا گفته شد ، جایگاه سرنشینان عقب بسیار کم است و شما هنگام نشستن در آن احساس نشستن در یک سدان را ندارید . هنگام رانندگی با این خودرو به دلیل وجود فنر بندی خوب احساس آرامی دارید و تکان های کم در خودرو را احساس می کنید .

پژو 508
پژو

ارزش خرید پژو ۵۰۸

با وجود رقیب هایی که این خودرو دارد در بازار ایران دارد ، خرید این خودرو کاری بسیار اشتباه است و شما در قبال پولی که هزینه می کنید خودرویی نچندان جالبی را خریداری می کنید . بهتر است شما برای خرید یک سدان در شرایط پژو ۵۰۸ به خودروهای رقیب این خودرو مراجعه کنید .

ممکن است شما دوست داشته باشید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.