رنو کپچر یک کراس اوور اقتصادی از یک صنعت فرانسویزمان مطالعه : ۲ دقیقه

رنو کپچر

یکی از خودروسازان قدیمی اروپایی که توانسته در ایران فعالیت خوبی داشته باشد، کمپانی رنو است. باید گفت امروزه ما در دورانی به سر می بریم که بسیاری از اقشار جامعه برای خرید و انتخاب خودروی مورد علاقه خود بیشتر به سمت خودروهای کراس اوور می روند. حال این موضوع سبب شد که کمپانی رنو برای سهم خواهی بیشتر از بازار خودرو دست به تولید رنو کپچر بزند.

در ادامه مطلب شما بیشتر با کراس اوور رنو آشنا خواهیم کرد و امیدوار هستیم این مطلب برای شما مفید واقع شود.

renault capturطراحی ظاهری

کپچر بر پایه فلت فرم محصول کلیو تولید شده است و می شود تشابه بسیار زیادی را بین این دو خودرو مشاهده کرد. پس ما با یک طراحی بسیار جوان پسند و تهاجمی از رنو سر و کار داریم.

زمانی که به طراحی رنو کپچر نگاهی می اندازیم متوجه قرار گیری یک سپر عضلانی و بزرگ در جلوی خودرو که با چراغ های اسپرت توانسته است خود را به عنوان یک خودروی جذاب به خوبی معرفی کند. خطوطی که در بدنه جانبی کپچر به کار رفته است، توانسته خبر از یک فرم کراس اوور کامپکت بدهد.

در کل کپچر از طراحی ظاهری نسبتاً خوبی بر خوردار است و می توان از طراحی آن به عنوان یک خودروی مدرن امروزی یاد کرد.

رنو کپچر

حتماً بخوانید: پژو ۲۰۰۸ یک خودروی مونتاژی فرانسوی

امکانات رفاهی

شما با یک کراس اوور اقتصادی از سوی کشور فرانسه سر و کار دارید. پس توقع خود را از هر نوع آپشن و امکانات رفاهی عجیب و غریب پایین بیاورید و سعی کنید خود را با اماکانات رفاهی و کاربردی کپچر مانند تهویه اتوماتیک ، گرمکن صندلی، گرمکن آینه ها، فرمان برقی و غیره سر گرم کنید.

البته باید بگوییم که رنو در زمینه امکانات رفاهی و ایمنی بسیار خوب عمل کرده است و تا جای ممکن خودروی اقتصادی خود را به آپشن های کاربردی تجهیز کرده است.

renault capturکابین

نام کپچر خودروی کراس اوور کامپکت یا کراس اوور جمع و جور است. ولی این دلیلی نمی شود که شما در کابین این خودرو از فضای خوبی بر خوردار نباشید. باید بگوییم کپچر توانسته است خود را برای یک خانواده کم جمعیت فضای خوبی تعبیه کند و به توقعات یک خانواده جوان را از یک خودروی درون شهری به خوبی پاسخ دهد.

موتور و گیربکس این خودرو جایی بود که توانست حرف و سخن را در میان خریدارن کپچر داغ کند و آن ها در خرید این خودرو دلسرد کند. حالا چرا دلسرد؟ گیبرکس دو کلاچه و موتور ۱.۲ لیتری توربوشارژ دلیل این دلسردی بود.

حتماً بخوانید: سیتروئن C3 یک هاچ بک درون شهری

رقیب

سیتروئن C3، هیوندای i20، پژو ۲۰۰۸ و دی اس ۳ از رقیبان این خودرو هستند .

حتماً بخوانید: هیوندای i20 یک هاچ بک مونتاژ شده در ایران

ارزش خرید

رنو سال ها است که در کشورمان فعالیت دارد و توانسته است خدمات خوبی را به خریداران خودروی خود بدهد. کپچر هم کراس اووری است که می توانید به خرید آن اعتماد کنید و از سواری با آن در شهر خود لذت ببرید.

ممکن است شما دوست داشته باشید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.