سانتافه یک کراس اوور پر طرفدار جهانزمان مطالعه : ۳ دقیقه

کراس اووری پرطرفدار و محبوب به نام سانتافه که امروزه مشتریان زیادی را در ایران جذب خود کرده است . این نسل از سانتافه که نسل دوم این خودرو است توسط شرکت آسان موتور وارد ایران شد و این خودرو از فروش زیادی بر خوردار بود .

حال موضوع بحث اینجاست که چرا این خودرو اینقدر طرفدار دارد ؟ برای پاسخ به این سوال تیم خودرویی تکامگ مطلبی را تهیه کرده است که تمام پاسخ این سوال در آن داده شده است .

هیوندای
هیوندای
حتماً بخوانید : هیوندای توسان یک کراس اوور کره ای پر طرفدار

طراحی ظاهری سانتافه

سانتافه همیشه از طراحی ظاهری زیبایی بر خوردار بوده است و کمپانی کره ای در این زمینه بسیار خوب عمل کرده است و می شود گفت از اولین نسل سانتافه در بازار جهانی این شیوه طراحی زیبا را در سانتافه به کار برده است .

چراغ های نسبتاً مثلثی ، جلو پنجره بزرگ و خطوط موازی در بدنه باعث شده است که این خودرو را بسیار دلنشین تر از رقبای خود کند . یکی از علت های انتخاب مشتریان این خودرو به دلیل ابعاد متناسب این خودرو است .

هیوندای
هیوندای
حتماً بخوانید : کیا سورنتو یک کراس اوور

کابین هیوندای سانتافه

کابین این خودرو همانند بدنه آن دارای طراحی اختصاصی کمپانی هیوندای است . همه ی ما داشتبورد و کنسول جلوی سانتافه را به عنوان یک امضای اختصاصی از شرکت هیوندای می دانیم و همیشه تماشای این کابین حس خوبی را به مسافران این خودرو می دهد .

کیفیت خوب چرم به کار برده شده در درب ها و صندلی ها و همچنین استفاده از متریال پلاستیکی زیبا و با کیفیت از مزایای این کابین به شمار می آید . در کنار استفاده از متریال خوب ، شما از کابینی آرام در حین رانندگی بر خوردار هستید .

هیوندای
هیوندای

امکانات رفاهی هیوندای سانتافه

شما در این خودرو از امکانات رفاهی مناسبی بر خوردار هستید . اگر بخواهیم کمی به امکانات رفاهی این خودرو بپردازیم باید به سقف پانارومیک ، سرد کن و گرمکن صندلی ها ، صندلی برقی چند حالته ، موقعیت رانندگی چند حالته و دوربین و سنسورهای جانبی این خودرو اشاره کرد .

امکانات رفاهی سانتافه نسبت به خودرویی که خریداری می کنید بسیار کامل است و می شود گفت از معدود خودروهایی است که در ایران شما با هزینه ای که می پردازید خودرویی با امکانات رفاهی خوبی را خریداری می کنید .

هیوندای
هیوندای

رقبای سانتافه

کیا سورنتو، رنو کولئوس و تویوتا رافور از رقبای اصلی این خودرو هستد .

اگر بخواهیم بین این چهار خودرو ، خودرویی را انتخاب کنیم باید به سراغ سانتافه و رنو کولئوس برویم . زیرا این دو خودرو بسیار مشابه هم هستند و هر کدام از آن ها از دو خودروی رقیب خود بسیار جلوتر هستند ‌. ولی این سوال پیش می آید که بین کولئوس و سانتافه کدامیک را انتخاب کنیم . برای پاسخ به این سوال کافی است به سلیقه و بیشتر به سبک رانندگی خودروها رجوع کنید ، تا بتوانید انتخابی درست انجام دهید .

حتماً بخوانید : رنو کولئوس شاهکار صنعت خودروسازی فرانسوی

ارزش خرید

اگر به دنبال سرمایه گذاری در خودرو هستید یا به دنبال خرید یک کراس اوور جذاب سانتافه بهترین انتخاب می تواند برای شما باشد . باید گفت با اینکه فیس جدید این خودرو در سال ۲۰۱۹ به بازار خودرو معرفی شد ، سانتافه نسل دوم هنوز یک خودروی پر طرفدار در بازار جهانی است . یکی از مسائلی که ارزش خرید این خودرو را افزایش می دهد هزینه نگهداری نسبتاً پایین این خودرو است .

ممکن است شما دوست داشته باشید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.