لکسوس Nx یک کراس اوور لوکس در بازار خودرو ایرانزمان مطالعه : ۳ دقیقه

لکسوس Nx

شرکت ایر تویوتا با وارد کردن لکسوس Nx مشتریان زیادی را نسبت به محصولات خود جذب کرد و می شود گفت این خودرو یکی از پر فروش ترین خودروهای موجود در بازار خودروهای کراس اوور است که امروزه قیمت میلیاردی را برای خود ثبت کرده است.

کمپانی لکسوس با رونمایی لکسوس Nx شروع به رقابت جدی با خودروهای اروپایی کرد و می شود گفت در این رقابت برنده هم شد. حال امروز تیم تکامگ به بررسی این خودروی زیبا پرداخته است، امیدواریم این مطلب برای شما مفید واقع شود.

lexus nx

حتماً بخوانید: بررسی بی ام و X1 نسل دوم

طراحی ظاهری

همه ما لکسوس را با طراحی صاف و بدون خطوط تیز می شناختیم. اما این طرز تفکر با رونمایی لکسوس Nx کاملاً عوض شد و ما شاهد یک خودرویی با خطوط تیز در بدنه هستیم. در نگاه اول به این خودرو متوجه یک خودروی نسبتاً اسپرت می شویم و این موضوع هنگامی که در داخل این خودرو می نشینید چند برابر حس می شود.

جلو پنجره بزرگ، چراغ های مثلثی شکل و بدنه ای با خطوط تیز باعث شده است که چهره ی زیبایی به این خودرو بدهد. اگر بخواهیم لکسوس Nx را با دیگر کراس اوورها مقایسه کنیم باید بگوییم از لحاظ زیبایی در یک مقام خاصی قرار دارد و هر کراس اووری نمی تواند جای آن را در زیبایی بگیرید.

کابین لکسوس Nx

حتماً بخوانید: تیگوان؛ کراس اوور صنعت خودروسازی فولکس واگن

کابین لکسوس Nx

کابین این خودرو همانند بدنه آن از یک طراحی نسبتاً اسپرت تبعیت می کند و شما هنگامی که داخل این خودرو می نشینید احساس خستگی به شما دست نمی دهد زیرا کابین این خودرو دارای دکمه و آپشن های بسیاری است که برای راننده و هم سرنشینان این خودرو بسیار جذاب است.

فضای داخلی لکسوس Nx کمی برای افرادی که قد بلند دارد کوچک است ولی برای افرادی که جثه ی معمولی دارند یک خودروی ایده آل است.

لکسوس

حتماً بخوانید: بی ام و ایکس ۴ یک کراس اوور آلمانی

امکانات رفاهی

کمپانی لکسوس همیشه به دنبال پوشاندن نقص و ایرادهای ماشین های تویوتا است، برای همین موضوع است که خودروهای لکسوس از امکانات رفاهی بالایی بر خوردار هستند. لکسوس  Nx هم جزوه آن دسته از خودروهای فول آپشن است. ولی باید توجه داشته باشید که این خودرو در بازار ایران با آپشن های متفاوتی وارد شده است که بهترین نوع این خودرو نسخه ۷ کلید است که کامل ترین نسخه ی این خودرو در ایران است.

لکسوس NX

حتماً بخوانید: بی ام و X3 یک کراس اوور از باواریایی ها

رقبای لکسوس Nx

رقبای اصلی این خودر در ایران فولکس واگن تیگوان، بی ام و ایکس ۳ و آئودی Q5 است . تمامی رقبای این خودرو آلمانی های اصیل هستند، که خود خودرویی با امکانات رفاهی بالایی هستند. پس نمی شود گفت کدام یک از ین خودروها نسبت به یکدیگر برتری دارند و بهترین انتخاب بین این خودروها را باید به سلیقه ی خود بسپاریم.

تنها مزیت این خودرو نسبت به رقبای خود هزینه نگهداری کم و وجود نمایندگی معتبر در ایران است.

lexus nx

حتماً بخوانید: آئودی Q5 یک خودروی خاص در بازار خودرویی ایران

سواری لکسوس Nx

این خودرو در دو تیپ هیبرید و توربو شارژ وارد بازار جهانی شد. اگر به دنبال یک شتاب خوب هستید مطمئناً نسخه توربو شارژ بهترین انتخاب برای شما است. اگر به دنبال خودوریی کم مصرف هستید نسخه هیبریدی آن می تواند بهترین انتخاب شما باشد. در مورد سواری این خودرو باید گفت لکسوس مانند قبل از یک سواری نرم بر خوردار است و همیشه برای سرنشینان خود کابینی آرام را تعبیه کرده است.

لکسوس

ارزش خرید

اگر به دنبال یک خودروی کم هزینه و با امکانات رفاهی بالایی هستید، شک نکنید لکسوس Nx بهترین انتخاب برای شما می تواند باشد. توجه داشته باشید که شما با خریداری این خودرو امکانات رفاهی بالایی شامل حالتان می شود و می شود گفت لکسوس Nx یک رقیب واقعی برای خودروهای اروپایی است.

ممکن است شما دوست داشته باشید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.