لیفان x70 یک کراس اوور چینیزمان مطالعه : ۳ دقیقه

لیفان x70

بعد از استقبال خوب مردم ایران از کراس اوورهای چینی ، حال شاهد یکی دیگر از محصولات چینی ها به نام لیفان x70 در خط تولید مونتاژ هستیم . این خودرو توسط شرکت بم خودرو وارد ایران شده است و هم اکنون که این مطلب را برای شما می نویسیم ، این شرکت مشغول به تحویل این خودرو به خریداران است .

در ادامه مطلب تیم خودرویی تکامگ یک کراس اوور چینی تازه وارد را به شما معرفی می کند و امیدوار هستیم این مطلب برای شما مفید واقع شود .

لیفان x70
لیفان x70

طراحی ظاهری

همیشه در سخنان و نظرات مردم نسبت به خودروهای چینی شنونده موضوعاتی چون ؛ ( چین در آینده نزدیک صنعت خودروسازی جهان را به انحصار خود در می آورد ) هستیم . ولی اگر بخواهیم با یک طرز فکر درست و عقلانی در مورد خودروهای چینی صحبت کنیم ، باید بگوییم که چین باید راه طولانی را طی کند تا که بتواند با خودروسازی های به نام دنیا رقابت کند .

شاید شما بگویید که این سخن ما نسبت به خودروهای چینی اشتباه است و ما باید طرز فکر خود را عوض کنیم . ولی زمانی که شما به طراحی و تولید لیفان x70 نگاهی می اندازید ، متوجه سخن ما می شوید .

در نگاهی به بدنه خودرو متوجه یک طراحی کاملاً اقتصادی از خودروسازی لیفان هستیم و می شود گفت که لیفان x70 تنها با چند خطوط موازی در بدنه خودرو خود را به عنوان یک کراس اوور روز دنیا معرفی کرده است .

باید گفت مواردی چون درب صندوق عقب بزرگ ، دیفیوزر تزئینی ، خطوط موازی ساده در نمای جانبی خودرو و چراغ های ساده و مستطیلی کمی خودرو را بی روح کرده است .

لیفان x70
لیفان x70

امکانات رفاهی

لیفان x70 همانند رقبای خود در بازار ایران دارای امکانات رفاهی چون صندلی برقی ، گرمکن صندلی ، سانروف ، حالات رانندگی مختلف ، مانیتور ، آینه های برقی  ، سنسور عقب و جلو ، سنسور خواب ، تهویه اتوماتیک ، کلیس استاتر و… است . البته باید بگوییم نسبت به رقبای خود x70 بسیار پیشرفت کرده و می شود این موضوع را به خوبی در کابین این خودرو متوجه شد .

لیفان x70
لیفان x70
حتماً بخوانید : ام وی ام X55 یک کراس اوور چینی

کابین

بزارید توقعات یک خریدار کراس اوور با قیمتی … را در بازار خودرویی ایران مورد بررسی قرار دهیم .

عایق بندی خوب کابین ، نبود صدای موتور در کابین ، دیده نشدن جای پیچ در بعضی از قطعات کابین ، استفاده نکردن بیش از حد از پلاستیک فشرده ، سواری نرم ، !!!تعویض باتری خودرو به ساده ترین روش ممکن!!! و عملکرد خوب گیربکس از توقعاتی است که یک خریدار نسبت به یک کراس اوور دارد . باید به شما بگوییم که لیفان x70 به هیچ کدام از توقعات خریداران خودروهای کراس اوور احترامی نگذاشته است .

البته باید بگوییم که کمپانی لیفان در این خودرو از یک موتور ۲ لیتری استفاده کرده است و یک عملکرد خوب را حین رانندگی به راننده منتقل می کند .

لیفان x70
لیفان x70

رقیب

اگر بخواهیم برای این خودرو رقیبی در بازار خودرویی ایران پیدا کنیم ، چری X33 می تواند رقیب خوبی برای لیفان x70 باشد .

حتماً بخوانید : چری تیگو ۷ یک کراس اوور چینی

ارزش خرید

فعل حاضر با قیمتی که لیفان x70 در بازار خودرویی ایران دارد ، می تواند خرید این خودرو را کمی سخت کند . پیشنهاد ما به خریداران این خودرو این است که بیش تر در مورد خرید خود فکر کنند و گزینه های خودروهای دست دوم بازار مانند سراتو مونتاژ ، رنو مگان و… را هم در انتخاب های خود بیاورند .

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.