بی ام و سری ۱ یک ژرمن تند و تیززمان مطالعه : ۳ دقیقه

بی ام و سری ۱

یکی از هاچ بک های معروف ژرمن ها بی ام و سری ۱ است که در دنیا زیاد به آن توجه نمی کنند و از بازار مشتری خوبی بر خوردار نیست . این سری از بی ام و در زمان قدیم طرفدار زیادی نداشت ، ولی با گذشت زمان و معرفی نسل های جدید سری ۱ به بازار خودروهای هاچ بک شاهد یک استقبال خوب از این سری شدیم و می شود گفت که راه زیادی برای جذب مشتری بیشتر برای سری ۱ مانده است و باید ببینیم که در سال های آینده کمپانی بی ام و چه کاری در زمینه جذب مشتری برای این سری از خودروی خود می کند.

تیم خودرویی تکامگ امروز یک هاچ بک ژرمنی را مورد بررسی قرار داده است و امیدوار هستیم این مطلب برای شما مفید واقع شود .

بی ام و سری 1
بی ام و

طراحی ظاهری

اگر بی ام و سری ۱ را از قسمت ستون A جدا کنیم و طراحی ظاهری آن را مورد بررسی قرار دهیم به نتیجه ای جزء شباهت بسیار زیاد به بی ام و سری ۵ کد اتاق F10 بر خورد نمی کنیم و باید بگوییم که این خودرو تشابه بسیار زیادی با آقا بالا سری خود دارد.

در نمای عقب هم شاهد یک طراحی کسل کننده هستیم که حتی با کیت M هم نمی شود طراحی بد آن را هضم کرد .

ولی طراحی نمای جانبی در عین سادگی بسیار زیبا و جذاب است و می شود گفت کمی از طراحی بد نمای عقب این خودرو کاسته است و یک نمای جذاب را به آن هدیه داده است .

بی ام و سری 1
بی ام و

امکانات رفاهی

همانطور که توقع می رفت بی ام و در تولید سری ۱ زیاد به آپشن و امکانات رفاهی بها نداده و سعی کرده ماشین آن رده پایین بودن خود را حفظ کند . البته فکر نکنید شما در این خودرو از امکانات رفاهی مناسبی بهره نمی برید ، بلکه آپشن های این خودرو کاملاً مورد قبول و کاربردی است و می شود گفت در کلاس هاچ بک جزء خودروهایی است که از امکانات رفاهی خوبی بر خوردار است .

بی ام و سری 1
سری ۱

کابین

زمانی که داخل کابین سری ۱ می شوید یک حس و بوی طراحی بی ام و سری ۴ به مشام شما می خورد و می توانید متوجه یک طراحی مشابه بین این دو خودرو شوید . پس با این تفاسیر شما با یک کابین بسیار جذاب و اسپرت سر و کار دارید و مطمئن باشید که کابین سری ۱ می تواند حس جوانی و اسپرت بودن را در وجود شما شکوفا کند و شما را از طراحی دلنشین خود راضی نگه دارد .

در مورد فضای کابین باید بگوییم که این خودرو از سری هاچ بک هایی است که فضای داخلی آن جادار است و شما می توانید به همراه خانواده خود به راحتی این خودرو را برای سفرهای داخل شهری خود مورد استفاده قرار دهید .

اگر بخواهیم در مورد موتور و سواری این خودرو صحبت کنیم باید بگوییم که شما با اعدادی صفر تا صد در ۶.۲ ثانیه سر و کار دارید ، پس شما با یک خودری کاملاً اسپرت روبرو هستید و نباید قدرت آن را دست کم بگیرید .

سواری سری یک هم مانند خانواده خود خشک و اسپرت است و شاید خشکی آن شما را کمی اذیت کند . البته سورای خشک یکی از خواص ماشین های اسپرت است .

بی ام و سری 1
سری ۱
حتماً بخوانید : فولکس واگن گلف GTi یک خودرو جذاب آلمانی

رقیب

رقیب بسیار جدی برای این خودرو فولکس واگن GTI است . باید گفت هر دوی این دو خودرو شاهکار مهندسی آلمانی هستند و هر کدام برای خود حرف هایی برای گفتن دارند . ولی مسئله هزینه نگهداری و سرویس ها می تواند انتخاب فوکس واگن GTI را برای مردم ایران سودمند تر کند و بیشتر به سمت رقیب سری ۱ بروند .

بی ام و سری 1
سری ۱

ارزش خرید

اگر به دنبال یک خودروی اسپرت ، هاچ بک ، آلمانی ، صفر و جذاب هستید ، بی ام و سری می تواند انتخاب بسیار خوبی برای شما باشد .

ممکن است شما دوست داشته باشید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.