بی ام و سری ۲ یک خودروی اسپرت جمع و جورزمان مطالعه : ۴ دقیقه

بی ام و سری ۲

اگر بخواهیم در بازار خودروهای آلمانی به دنبال یک خودروی جمع و جور و اسپرت باشیم ، حتماً به گزینه ای به نام بی ام و سری ۲ بر خورد خواهیم کرد و نظرمان را بسیار جلب خود خواهد کرد . این سری از بی ام و یکی از ارزان ترین خودروها در کلاس خود است و می شود گفت بی ام و این خودرو را برای کسانی که دوست دارند در سفرهای درون شهری خود از یک خودروی اسپرت و جمع و جور بهره ببرند طراحی کرده است و توانسته پاسخ خوبی به نیاز این دست از افراد بدهد .

در ادامه مطلب شما را با یک خودروی اسپرت آلمانی آشنا خواهیم کرد و امیدوار هستیم این مطلب برای شما مفید واقع شود .

بی ام و سری 2
بی ام و سری ۲

طراحی ظاهری

بی ام و این سری از محصول خود را در دو تریم کوپه و کروک به بازار خودروهای اسپرت معرفی کرده است . پس شما با دو چهره نسبتاً متفاوت از سری ۲ سر و کار دارید . باید گفت بی ام و در طراحی این خودرو تمام سعی خود را کرده است که جوانانی که به خودروهای اسپرت و کوچک علاقه مند هستند را جذب خود کند و به آن ها یک خودروی زیبا و اسپرت معرفی کند .

حتماً بخوانید : بی ام و سری ۳ یک سدان جمع و جور آلمانی

شما در نمای جلوی سری ۲ همانند دیگر خودروهای بی ام و شاهد یک چهره اسپرت و خشن هستید . اما نمای جانبی و عقب این خودرو همانند نمای جلویی آن خشن نیست و می شود کمی آرامش را در این دو نما از بدنه خودرو دریافت کرد . طراحی نمای عقب و جانبی دلنشین است و می شود از سبک طراحی آن یک ارتباط خوب بین اجزای بدنه را دریافت کرد .

بی ام و
بی ام و
حتماً بخوانید : بی ام و سری ۱ یک ژرمن تند و تیز

امکانات رفاهی

شما با یک خودرو پایین رده ی کمپانی بی ام و سر و کار دارید ، پس نباید از آن توقع یک خودرو با امکانات رفاهی بالایی داشته باشید .

زمانی که داخل این خودرو می نشینید یک حس خساست کمپانی بی ام و در امکانات رفاهی به شما دست می دهد ، به خصوص زمانی که می خواهید صندلی خود را تنظیم کنید .

اما خوشحال هستیم که بی ام و در امکانات ایمنی این خودرو خساست به خرج نداده است و تا جایی که امکان داشته بی ام و سری ۲ را به بهترین امکانات ایمنی مجهز کرده است .

بی ام و
بی ام و

کابین

صاحبان این خودرو با کابینی بسیار زیبا و شلوغ سر و کار دارند و می شود گفت کابین این خودرو در عین کمبود امکانات رفاهی بسیار زیبا طراحی شده است .

متریال استفاده شده در حد قبول است و به توقع شما از یک کابین شکیل و با کیفیت پاسخ خوبی می دهد .

میزان نفوذ صدا به کابین خودرو بسیار پایین است و شما می توانید در این خودرو تا زمانی که به دست اندازی بر خورد نکرده اید آرامش کافی داشته باشید . باید بگوییم که این خودرو به دلیل داشتن تعلیق اسپرت و رینگ های ۱۸ اینچی در اکثر مواقع در کابین خود آرامش را حس نمی کند و به سر نشینان ضربه وارد می کند . البته نا گفته نماند که تکان های عرضی و طولی کابین از خصوصیات خودروهای اسپرت است و این موضوع یک اصل جداناپذیر در این سبک از خودروها است .

حتماً بخوانید : بی ام و سری ۴ یک خودرو جذاب آلمانی

اگر بخواهیم در مورد فضای کابین سری ۲ صحبت کنیم ، باید بگوییم که فضای کابین این خودرو برای دو نفری که در در ردیف جلویی این خودرو هستند بسیار عالی است ، ولی فضای پای سر نشینان عقب کاملاً با فضای پای سر نشینان جلو در تضاد است و از شرایط خوبی بر خوردار نیست . در مورد فضای صندوق عقب باید بگوییم که شما را برای یک خرید منزل و ساک ورزشی به خوبی همراهی می کند .

در مورد موتور سری ۲ باید بگوییم که از یک موتور ۴ سیلندر تویین توربو بهره می برد و شما را در کنار تعلیق اسپرت خود در یک سواری کاملاً عالی و اسپرت همراهی می کند .

بی ام و
بی ام و

رقیب

بی ام و سری ۴ و بی ام و Z4 از رقیبان این خودرو در کشورمان هستند . باید گفت هر کدام از این خودروها در شرایطی نسبت به یکدیگر برتری دارند و نمی شود گفت کدامیک عملکرد بهتری در کشورمان دارند . پس بهتر است برای انخاب بین این سه رقیب به شرایط و سلیقه ی خود مراجعه کنید .

حتماً بخوانید : بررسی بی ام و Z4

ارزش خرید

اگر به دنبال یک خودروی صفر ، اسپرت ، جمع و جور و آلمانی هستید ، بی ام و سری ۲ بهترین انتخاب برای شما می تواند باشد.

ممکن است شما دوست داشته باشید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.