لکسوس GS250 یک رقیب سر سخت برای خودروهای آلمانیزمان مطالعه : ۳ دقیقه

صحبت از یک خودروی ژاپنی اصل است که امروزه جزوه رقیب های خودروهای آلمانی است . کمپانی لکسوس بیش تر هدف خود را بر این قرار داده است که نواقص خودروهای تویوتا را رفع کند و خودرویی بدون نقص تولید کند . هر موقع صحبت از خودروهای ژاپنی می شود توقع ما از نظر استهلاک خودرو بالا می رود و همیشه انتظار خودرویی با کمترین هزینه نگهداری هستیم .

حتماً بخوانید : بررسی بی ام و سری ۵

لکسوس هم جزوه همان دسته خودروهایی است که علاوه بر زیبایی و امکانات رفاهی بالا ، خودرویی کم هزینه است .

لکسوس GS250
لکسوس GS250

طراحی ظاهری لکسوس GS250

اگر کمی به این خودرو نگاه کنید متوجه خطوطی تیز در بدنه خودرو می شوید که ظاهری بسیار جذابی دارد . حالت خشن جلوی خودرو احساس خوبی برای افراد ماشین باز ایجاد می کند و می شود گفت انگار نه انگار با یک سدان خانوادگی سر و کار دارید . این خودرو در طراحی نسبتاً خوبی نسبت به رقیب های آلمانی خود بر خوردار است .

اگر بخواهیم انتخابی بین رقیب های آلمانی این خودرو داشته باشیم باید بیش تر به سلیقه خود اکتفا کنیم . در کل طراحی لکسوس GS250 به نوعی است که بعد از گذشت سال ها از تولید آن هنوز جلوه ی زیبای خود را حفظ کرده است .

حتماً بخوانید : بنز S 500 یک قصر متحرک

امکانات رفاهی لکسوس GS250

همان طور که گفته شد لکسوس به دنبال تولید خودرویی با کیفیت بالا است . این کمپانی در تولید لکسوس GS250 هیچ کمی و کاستی نگذاشته است و می شود گفت بهترین آپشن های خود را در این ماشین قرار داده است . یک نکته جالب این است که شما با خریداری این خودرو می توانید آپشن های جالبی را در رانندگی تجربه کنید و حتی شما با این مبلغ پول بخواهید یک خودرو آلمانی خریداری کنید مطمئن باشید نصف امکانات این خودرو در اختیار شما قرار می گیرید .

لکسوس GS250
لکسوس GS250

فضای داخل کابین

لکسوس GS250 را یک سدان لوکس بزرگ در دنیا می شناسند . پس شما با یک کابین بزرگ با امکانات رفاهی بالایی سر و کار دارید . از همه مهمتر لکسوس GS250 از اتاق بی سر و صدایی تشکیل شده است و شما هنگام رانندگی با این خودرو احساس آرامش می کنید .متریال استفاده شده در این خودرو از درجه کیفیت بالایی بر خوردار است و کمپانی لکسوس در این موضوع به خوبی عمل کرده است .

لکسوس GS250
GS250

رقیب های لکسوس GS250

اگر بخواهیم رقیب های جهانی این خودرو را نام ببریم باید بنز Cls و سری ۷ بی ام و اشاره کرد . ولی اگر بخواهیم به رقیب های داخل کشورمان اشاره کنیم باید به بنز کلاس E و بی ام و سری ۵ اشاره کنیم . حال تصمیم با شما است اگر می خواهید ماشینی سوار شوید که در رده ی بالایی از امکانات باشد باید لکسوس GS250 را انتخاب کنید و اگر می خواهید فقط اسم آلمانی سوار را با خود بکشید باید بی ام و یا بنز های رده پایین را انتخاب کنید که از لحاظ امکانات رفاهی خیلی مانده تا به لکسوس برسند .

لکسوس GS250
GS250

ارزش خرید لکسوس GS250

اگر به سراغ خودرویی هستید که دارای امکانات رفاهی بالا ، سواری خوب و استهلاک پایین باشد لکسوس GS250 می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد . مطمئن باشید لذت سواری با این خودرو آنقدر زیاد است که به سادگی نمی توانید از آن دل بکنید .

حتماً بخوانید : فولکس واگن پاسات یک خودرو آلمانی با اصالت

یک نکته مهم این است که شما با هزینه ای که می کنید خودرویی با امکانات رفاهی بالا و سواری خوب را خریداری کرده اید که رقبای آلمانی آن چند برابر قیمت این خودور هستند .

ممکن است شما دوست داشته باشید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.