مازراتی کواتروپورته یک نیزه دار ایتالیاییزمان مطالعه : ۳ دقیقه

مازراتی کواتروپورته

بعد از استقبال خوب مردم از نسل پنجم مازراتی کواتروپورته در ایران ، شرکت آرتا تاک موتور از موضوع استقبال خوب مردم استفاده کرد و نسل ششم کواتروپورته را وارد ایران کرد . اما این نسل به دلیل ممنوعیت واردات خودرو نتوانست همانند نسل پنجم در ایران زیاد جولان دهد و به صورت بسیار محدود وارد ایران شد .

تیم خودرویی تکامگ امروز قصد دارد یکی از خودروهای لوکس ایران را مورد بررسی قرار دهد و امیدوار هستیم این مطلب برای شما مفید واقع شود .

maserati quattroporte
maserati quattroporte
حتماً بخوانید : بنز S 500 یک قصر متحرک

طراحی ظاهری

طراحی ظاهری نسل ششم این خودرو با یک سنت شکنی بسیار بزرگی همراه بود و می شود گفت طراحی آن توانست بسیاری از عشاق خودروهای ایتالیایی را متعجب کند .

دیگر در کواتروپروته نسل ششم خبر از یک طراحی زیبا در عین سادگی نیست و ما شاهد یک خودرویی هستیم که خطوط تیز و شکننده در آن بسیار دیده می شود و نمی شود فقط عنوان لوکس بودن را بر روی این خودرو گذاشت ، بلکه عنوان لوکس اسپرت بسیار سزاوارتر است برای این خودرو گران قیمت .

maserati quattroporte
maserati quattroporte

امکانات رفاهی

شما با یک خودروی لوکس سر و کار دارید ، پس حتماً شما با خریداری این خودرو امکانات رفاهی بسیار بالای نصیبتان می شود . ولی باید به شما بگوییم که فکر مقایسه امکانات رفاهی کواتروپورته را با خودروهای آلمانی رقیب را باید کاملاً دور بی اندازید و اصلاً به سراغ مقایسه این خودرو با خودروهای آلمانی نروید ، زیرا کواتروپورته در مقابل رقیبان آلمانی خود حرفی برای گفتن ندارد و از امکانات رفاهی خوبی نسبت به رقبای خود بهره مند نیست .

maserati quattroporte
maserati quattroporte
حتماً بخوانید : بررسی بی ام و i8 ؛ یک لوکس حافظ محیط زیست

کابین

یکی دلایل استقبال بد مردم از این خودرو ، نداشتن قلب تپنده ۸ سیلندر است . باید بگوییم که این نسل با همه ی خوبی هایش دل بسیاری از ۸ سیلندر سواران را شکسته است .

البته نا گفته نماند که با وجود اینکه یک قلب ۶ سیلندری دارد ، ولی همانند یک خودروی ۸ سیلندری قلدر است و می تواند شما را در رقابت با بزرگان سر افراز کند .

اگر بخواهیم در مورد متریال و طراحی کابین مازراتی کواتروپورته صحبت کنیم ، باید بگوییم که کمپانی مازراتی همانند قبل توانسته است پاسخ خوبی به این مسائل بدهد و با طراحی زیبا و کیفیت بالای متریال ، خود را در جمع خودروهای لوکس سر افراز نگه دارد .

maserati quattroporte
maserati quattroporte
حتماً بخوانید : بی ام و سری ۷ آسمان هفتم ایران

رقیب

بنز s500 و بی ام و سری ۷ از رقیبان مازراتی کواتروپورته در کشورمان هستند . اگر بخواهیم بین این سه رقیب خودرویی را انتخاب کنیم ، باید بگوییم که بی ام و سری ۷ می تواند انتخاب بسیار بهتری نسبت به دو خودروی دیگر باشد .

maserati quattroporte
maserati quattroporte
حتماً بخوانید : بررسی نسل پنجم مازراتی کواتروپورته

ارزش خرید

مازراتی کواتروپورته با وجود اینکه یک خودروی لوکس در دنیا محسوب می شود ، ولی در ایران این خودرو به عنوان یک خودروی لوکس پر دردسر محسوب می شود و شما هر چه قدر هم که پولدار باشید نمی توانید با بازی های این خودرو در ایران کنار بیایید .

پس بهتر است برای داشتن یک خودروی لوکس رقیبان این خودرو را خریداری کنید .

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.