تفاوت بین ادکلن ادو پرفیوم و ادوتولیتزمان مطالعه : ۳ دقیقه

ادکلن ادو پرفیوم و ادوتولیت

امروز به دلیل تنوع زیاد برندهای تولید ادکلن در جهان بسیاری از ما هنگام خرید ادکلن با مشکلی به نام ماندگاری عطر مواجه می شویم . حتماً اگر برای خرید ادکلن به مراکز خرید مراجعه کرده باشید نام های ادو پرفیوم و ادوتولیت برایتان بسیار آشنا می آید . حال این موضوع سبب شده است شما در انتخاب رایحه ی مناسب خود به مشکل ماندگاری بر خورد کنید و تصمیم درستی در خرید خود نداشته باشید .

در ادامه مطلب شما را با تفاوت میان ادکلن های ادو پرفیوم و ادوتولیت آشنا خواهیم کرد و امیدوار هستیم این مطلب برای شما مفید واقع شود .

عطر و ادکلن
عطر و ادکلن

دلیل ماندگاری بیشتر بعضی عطرها

بسیاری از ما عطرهایی داشته ایم که ماندگاری آن ها نظرمان را بسیار جلب خود کرده بود و همیشه به دنیال این بوده ایم که دلیل این ماندگاری را بدانیم . باید بگوییم که دلیل عمده ماندگاری ادکلن به میزان روغن عطر بستگی دارد و هرچه این میزان در ادکلن ها بیشتر باشد شما از ماندگاری بیشتری بر خوردار هستید .

حتماً بخوانید : چگونه ماندگاری عطر را افزایش دهیم ؟

البته باید به این نکته اشاره کنیم که رعایت استفاده از ادکلن در هر فصل با هر مشخصاتی که بر روی ادکلن نوشته شده است می تواتند تاثیر بسیار زیادی بر ماندگاری عطر شما بگذارد .

عطر و ادکلن
عطر و ادکلن

ادکلن ادو پرفیوم

دوز استفاده شده از روغن عطر در این نوع رایحه ادکلن بین ۱۵ الی ۲۰ درصد است . یعنی اگر بخواهیم به طور ساده این موضوع را تعریف کنیم باید بگوییم که ادکلن های ادو پرفیوم از ترکیب ۱۵ الی ۲۰ درصد عطر با الکل به دست می آید . حال این موضوع سبب شده است که ماندگاری این نوع ادکلن شش ساعت باشد .

حتماً بخوانید : چگونه ادکلن مناسب خود را خریداری کنیم؟

ادو پرفیوم ها در رایحه ی اول خود بسیار تند هستند و شاید شما را کمی اذیت کنند ولی رایحه میانی آن را بسیار عالی است و می تواند به راحتی گفت که قلب ادکلن ادو پرفیوم نت میانی آن است .

سعی کنید از این سبک ادکلن ها در مهمانی ها استفاده کنید تا نیاز به تمدید ادکلن نداشته باشید . توجه داشته باشید که عملکرد ادکلن های ادو پرفیوم در فصل های سرد سال بسیار بهتر از فصول گرم سال است .

عطر و ادکلن
عطر و ادکلن

ادکلن های ادوتولیت

دوز استفاده شده از روغن عطر در ادوتولیت ها بین ۵ الی ۱۵ درصد است . یعنی ترکیب ۵ الی ۱۵ درصد روغن عطر با الکل به شما یک عطر ادوتولیت را می دهد . همان طور که متوجه شدید ، تفاوت عمده ادوتولیت ها و ادو پرفیوم ها در میزان غلظت روغن عطر است . پس دلیل ارزان تر بود ادکلن های ادوتولیت نسبت به ادو پرفیوم کاملاً دلیل قانع کننده ای دارد .

حتماً بخوانید : شخیصت شناسی از طریق ادکلن

ادوتولیت ها حدود چهار ساعت ماندگاری دارند و شما برای اینکه راحیه آن ها از روی پوست و پیراهنتان حذف نگردد ، باید آن را تمدید کنید . نت بالایی این ادکلن ها غالب بر کلیه نت های موجود بر عطر شما است و می شود گفت رایحه اولیه ی این ادکلن از بوی بسیار عالی بر خوردار است .

استفاده از این نوع ادکلن ها در فصول گرم و مرطوب می تواند انتخاب بسیار بهتری از ادکلن های ادو پرفیوم باشد . در کل اگر به دنبال عطری هستید که در طی شبانه روز بوی خوبی از شما ساطع شود ، ادو تولیت ها می توانند انتخاب خوبی برای شما باشند .

ممکن است شما دوست داشته باشید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.