سانگ یانگ کوراندو نوبل یک خودروی عالی کره ایزمان مطالعه : ۳ دقیقه

هر زمان که اسم کمپانی سانگ یانگ را می شنویم ، برایمان یک خودروی ناشناس به حساب می آید و اطلاعات زیادی در مورد خودروهای این کمپانی کره ای نداریم . حال کوراندو نوبل از آن دست خودروهایی است که بسیاری از ما اطلاعات کافی از آن نداریم و همیشه خود را از خرید این خودروی کره ای فوق العاده منع می کنیم .

کوراندو نوبل امروزه با چهره ای جذاب در بازار خودرویی ایران توسط رامک خودرو وارد شده است و بسیاری از افرادی که به دنبال یک رانندگی کره ای فوق العاده هستند ، این خودرو را خریداری کرده اند .

تیم خودرویی تکامگ امروز قصد دارد یک کراس اوور جذاب کره ای را برای شما دوستداران خودروهای شاسی بلند بررسی کند و امیدوار است این مطلب برای شما مفید واقع شود .

سانگ یانگ
سانگ یانگ

طراحی ظاهری کوراندو

سانگ یانگ همیشه یک طراحی مختص خود را دنبال می کند . طراحی های سانگ یانگ در نظر مردم حد وسط ندارد ، یا مردم از طراحی آن خوششان می آید یا خیر . کوراندو نوبل هم از آن دست خودروهایی است که از این موضوع پیروی می کند .

حتماً بخوانید : میتسوبیشی لنسر یک ژاپنی پرا ادعا

در نگاه کلی به بدنه این خودرو می شود یک طراحی با اصالت کره ای را دریافت کرد و می تواند یک حس خودروی شاسی بلند را در وجود انسان به وجد آورد .

سانگ یانگ
سانگ یانگ

امکانات رفاهی کوراندو نوبل

شاید بسیاری فکر کنند که کوراندو نوبل از امکانات رفاهی خوبی برخوردار نیست . بلکه باید گفت این خودرو از امکانات رفاهی کاملاً کاربردی بر خوردار است و می شود آن را جزء کراس اوورهایی دانست که در رده ی خوبی از امکانات رفاهی است .

حتماً بخوانید : تیگوان کراس اوور صنعت خودروسازی فولکس واگن

وجود ۵ گرمکن صندلی ، صندلی برقی ، سردکن صندلی راننده ، سنسورهای امنیتی خودرو و سانروف این خودرو را در رقابت با رقبای خود برتری داده است و می شود گفت یک سر و گردن از رقیب های خود بالاتر است .

سانگ یانگ
سانگ یانگ

کابین کوراندو نوبل

استفاده از بهترین متریال در این خودرو بسیار به چشم می خورد و جزئیاتی که در متریال این خودرو دیده می شود بسیار زیبا است .

کوراندو نوبل دارای یک کابین بسیار راحت برای یک خانواده است و ارتفاعی که در این خودرو وجود دارد یک حس خوب برای سرنشین های خودرو به وجود می آورد و اگر کمی به صندلی های آن ارتفاع دهید ، متوجه یک سواری شاسی بلند واقعی در حین رانندگی می شوید .

حتماً بخوانید : هیوندای i20 یک هاچ بک مونتاژ شده در ایران

گیربکس و تعلیق این خودرو بسیار با هم همکاری می کنند و حین رانندگی می توانید این موضوع را کاملاً از سواری آن درک کنید . باید بگوییم سواری کوراندو نوبل از بسیاری از خودروهای کراس اوور کره ای بهتر است .

سانگ یانگ
سانگ یانگ
حتماً بخوانید : هیوندای توسان یک کراس اوور کره ای پر طرفدار

رقیب ها

هیوندای توسان ، کیا اسپورتیج ، میتسوبیشی ASX و سوزوکی گرند ویتارا از رقیب های این خودرو محسوب می شوند . فکر می کنیم که با توضیحاتی که در متن بالا داده ایم متوجه برتری این خودرو نسبت به رقبای آن بشوید .

رسانگ یانگسانگ یانگ

سانگ یانگ
سانگ یانگ
حتماً بخوانید : تویوتا C-HR یک کراس اوور کامپکت ژاپنی

ارزش خرید

به دلیل جا نیفتادن خودروهای سانگ یانگ در ایران کوراندو نوبل بازار خوبی را این روزها تجربه نمی کند و سرچشمه ی این موضوع را می توان به نداشتن آگاهی خوب مردم نسبت به این خودرو دانست .

بهتر است یکبار هم شده سواری این خودرو را تجربه کنید ، شاید نظرات در مورد این خودروی جذاب عوض شود .

در آخر باید بگوییم که کوراندو اولین خودروی شاسی بلند کره ای بوده است ، پس آن را دست کم نگیرید .

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.