فولکس واگن گلف GTi یک خودرو جذاب آلمانیزمان مطالعه : ۳ دقیقه

فولکس واگن گلف جی تی ای

‌وقتی صحبت از فولکس واگن می شود گوش های افراد ماشین باز آلمانی تیز می  شود . حال شرکت ماموت خودرو خودرویی به نام فولکس واگن جی تی ای را وارد ایران کرده است و فکر افرادی که به فکر سرعت و شتاب هستند را بسیار مشغول کرده است . در ایران این خودرو بسیار طرفدار دارد و می شود گفت افرادی که به دنبال خرید یک خودرو جذاب آلمانی هستند ، فولکس واگن جی تی ای می تواند بهترین گزینه برای این افراد باشد .

فولکس واگن گلف جی تی ای
گلف GTi
حتماً بخوانید : کیا اپتیما یک سدان برای چند نسل متفاوت

ارزش خرید فولکس واگن جی تی ای

صحبت از خرید یک خودروآلمانی با اصالت است . پس مطمئن باشید شما با خرید این خودرو ضرری نمی کنید . قیمت فعلی این خودرو در ایران نزدیک به ۱.۵ میلیارد تومان است و شما برای داشتن نسخه صفر ۲۰۱۸ این خودرو حدوداً ۱.۴ میلیارد تومان هزینه کنید . حال صحبت اینجا است که آیا خرید این خودرو به این قیمت کار عقلانی است یا خیر ؟ باید در جواب این سوال گفت : اگر کمی بخواهیم واقعگرانه صحبت کنیم باید بگوییم که خرید فولکس واگن جی تی ای با این قیمت کاری غیر عقلانی است زیرا این خودرو با این که یک خودرو آلمانی و اسپورت است ولی امکانات یک خودور ۱.۵ میلیارد تومانی را در اختیار شما قرار نمی دهد .

فولکس واگن گلف جی تی ای
گلف GTi

امکانات رفاهی فولکس واگن گلف

فولکس جی تی ای یک خودرو اسپورت آلمانی هست . پس نباید توقع زیادی از آپشن های مختلف در این خودرو باشید . ولی تا حد ممکن کابین این خودرو به شما امکانات رفاهی کاملی را به شما می دهد و نمی گذارد شما هنگام رانندگی با این خودرو احساس ناراحتی کنید . باید گفت فولکس جی تی ای عاری از آپشن های بیهوده است و هر آپشنی که داخل این خودرو به کار گرفته شده است کاملاً کاربردی است و شما حین رانندگی با این خودرو نهایت لذت از استفاده از آن ها را می برید .

فولکس واگن گلف جی تی ای
گلف GTi

کابین گلف جی تی ای

حسی که شما از داخل این خودرو احساس می کنید ، حسی اسپورت است . هنگامی که شما بر روی صندلی های سفت این خودرو می نشینید احساس می کنید در یک خودرو سوپر اسپرت هستید و رانندگی نسبتاً خشک این خودرو به شما لذت رانندگی یک خودرو آلمانی می دهد . فولکس واگن جی تی ای از طراحی داخلی زیبایی بر خوردار است و می شود گفت شما در نگاه اول به داخل کابین این خودرو حس یک خودرو جذاب بروز را احساس می کنید .

حتماً بخوانید : کیا سورنتو یک سدان شاسی بلند متوسط

سواری فولکس گلف

هدف اکثر افرادی که خودروهای هاچپک می خرند این است که سواری خودرو خوب باشد و از سواری آن لذت ببرند . شما با خرید این خودرو نه تنها حس یک رانندگی آرام را تجربه می کنید ، بلکه حس رانندگی با یک خودرو کاملاً اسپورت را هم تجربه می کنید . کافی شما پای خود روی پدال گاز بگذارید تا حس یک خودرو آلمانی را از این خودرو دریافت کنید .

حتماً بخوانید : فولکس واگن پاسات یک خودرو آلمانی با اصالت
فولکس واگن گلف جی تی ای
فولکس واگن GTi
حتماً بخوانید : بررسی بی ام و سری ۵

مشکلات فولکس واگن گلف جی تی ای

حرف از یک خودرو آلمانی توربوشارژ است ، پس باید نگران حساسیت پیشرانه این خودرو به بنزین کشورمان باشید . موضوع بنزین در گلف جی تی ای کمی جدیدی تر از خودروهای دیگر است و دارندگان این خودرو حتماً باید از اوکتان و بنزین سوپر استفاده کنند . موضوع هزینه نگهداری این نوع خودروها در شرایط نبود نمایندگی مناسب کمی مشتریان این نوع خودروها را دلسرد می کند . ولی باید گفت شما با خرید هر خودرو خارجی ، امروزه دچار مشکلات زیادی به دلیل تحریم ها هستید ، پس موضوع هزنیه نگهداری بالا برای تمامی خودورهای خارجی صدق می کند نه فقط فولکس واگن جی تی ای.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.