بررسی مشخصات بنز C کلاس نسل چهارمزمان مطالعه : ۳ دقیقه

بنز C کلاس

کمپانی مرسدس بنز برای اینکه بتواند مشتری بیشتری را در جهان جذب صنعت خود کند خودروهایی با قیمت های اقتصادی را روانه بازار کرد. یکی از خودروهای بنز که از این موضوع پیروی می کند، بنز کلاس C است. می شود گفت بنز C کلاس آمده است تا همه ی عشاق بنز را به آرزوی خود برساند و هر فردی در هر جایگاهی که هست و دوست دارد یک خودروی اسپرت آلمانی داشته باشند را به آرزوی خود برساند.

در ادامه مطلب شما را با یک خودروی اسپرت از یک کمپانی آلمانی که اگر نبود خودرویی هم در جهان نبود آشنا خواهیم کرد.

 بنز کلاس Cطراحی ظاهری

بنز C تا کنون چهار نسل از آن رونمایی شده است که نسل آخر آن در سال ۲۰۱۵ روانه بازار شد. این نسل کمی در طراحی خود از بزرگان خود الهام گرفته است و تشابه بسیار زیادی با خودروهای گران قیمت مرسدس بنز دارد.

خطوط طراحی این نسل با نسل قبلی خطوط بسیار متفاوت شده است و می شود گفت بنز کلاس C یک خودروی نیمه لوکس محسوب می شود و طراحی بدنه آن می تواند برای هر فردی در هر سن و جنسیتی جذاب باشد.

دیگر در نسل چهارم بنز C شاهد چراغ های تیز و مثلثی شکل نیستیم و می شود آرامشی را در طراحی و شکل چراغ حس کرد. البته هنوز جلد واقعی چراغ های این نسل عوض نشده است و می شود یک حس اسپرت بودن را از طراحی آن ها متوجه شد.

در نمای جانبی کلاس C می شود خطوط حجمی معروف شاهزاده بنز کلاس S را مشاهده کرد. اگر بخواهیم به طراحی نسل چهارم بنز C صفتی بدهیم، باید بگوییم نوه ی کلاس S یا بچه کلاس E می تواند بهترین صفت و بر چسب برای این خودرو باشد.

 بنز کلاس C

حتماً بخوانید: بی ام و سری ۷ آسمان هفتم ایران

امکانات رفاهی

دیگر در این سری از بنز C خبر از امکانات رفاهی محدود نیست و شما شاهد یک لوکس گرایی در آپشن های این خودرو هستیم. البته باید بگوییم پیشرفت امکانات ایمنی این خودرو نسبت به نسل قبلی خود بسیار چشمگیر بوده است.

ببینید هر زمان که شما کد C را در محصولات بنز مشاهد کردید، مطمئن باشید که شما با انبوهی از امکانات رفاهی متنوع روبرو نیستید و حتماً شما ناقصی در آپشن های این کلاس مشاهده خواهید کرد.

در کل آپشن های کلاس C نسل چهارم می تواند آرزوی شما برای داشتن یک خودروی نیمه لوکس برآورده کند.

 بنز کلاس Cکابین

کابین هم همانند آپشن و طراحی ظاهری دچار تحولات بسیار عظیمی شده است و می شود عطر و بوی یک خودروی نیمه لوکس را از قطعات کرومی، طرح چوب، قطعات پیانویی، فیبر کربن و چرم می توان متوجه شد.

سواری بنز C همیشه به دلیل ذات اسپرت خود کمی خشک است. البته باید بگوییم که پنج حالت رانندگی مختلف می تواند به شما سواری های متفاوتی حین رانندگی بدهد.

حتماً بخوانید: بی ام و سری ۵ یک سدان مشهور آلمانی

رقیب

متأسفانه رقیبان این خودرو در کشورمان بی ام و ۵۳۰i، بنز کلاس E و بی ام و سری ۷ هستند.

mercedes benz c classارزش خرید

بنز C یک خودروی اقتصادی آلمانی است ولی در ایران به دلیل واردات محدود و مسائل این چنینی یک خودروی لوکس محسوب می شود. پس ارزش این خودرو با قیمت گذاری کشورمان بسیار پایین است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.