بی ام و سری ۴ یک خودرو جذاب آلمانیزمان مطالعه : ۳ دقیقه

بی ام و سری ۴ را می شود یکی از جذاب ترین بی ام وهای دنیا دانست که در دنیا طرفداران زیادی را جذب خود کرده است . شرکت پرشیا خودرو در سال ۲۰۱۵ نسخه ی گرن کوپه ، کوپه و کانورتیبل بی ام و سری ۴ را وارد ایران کرد . آنقدر این خودرو در ایران طرفدار پیدا کرد که تمام نسخه های آن به فروش رسید و با اینکه ۴ سال از واردات آخرین نسخه ی این خودرو می گذرد ، هنوز بین بی ام و بازها طرفداران زیادی دارد .

بی ام و
بی ام و
حتماً بخوانید : پورشه ماکان یک کراس اوور جذاب آلمانی

طراحی ظاهری

طراحی این خودرو به شیوه ای است که سال های زیادی در ذهن مردم می ماند و می شود گفت این خودرو دارای طراحی است که هیچ وقت قدیمی نمی شود . بی ام و سری ۴ از نظر طراحی کاملاً یک خودرو اسپرت است و نکته مثبت در خرید این خودرو این است که شما می توانید کیت های جذابی روی این خودرو ببندید و به زیبایی ظاهری آن افزون کنید .

بی ام و
بی ام و

کابین بی ام و سری ۴

شما اگر قصد خرید هر نوع نسخه ی این خودرو را دارید ، باید به شما بگوییم که شما از فضای پای خوبی در ردیف عقب بر خوردار نیستید و این موضوع را نمی توان ایراد این خودرو دانست ، زیرا شما یک خودرو کاملاً اسپرت را خریداری می کنید .

حتماً بخوانید : بررسی بی ام و سری ۷

شاید شما فکر کنید که با خرید این خودرو حتماً با کابینی با متریال عجیبی ربرو خواهید شد ، ولی اینگونه نیست و کاملاً در اشتباه هستید . چرم استفاده شده در این خودرو نسبتاً چرم خوبی است ولی از نظر مقاومت در عوامل طبیعی بسیار ضعیف عمل می کند . اگر نسخه ی بالای ۵۰ هزار کیلومتر را بخواهید خریداری کنید ، کاملاً متوجه این موضوع خواهید شد . خوردگی های روی فرمان و صندلی ها یکی از موارد نداشتن مقامت خوب به عوامل طبیعی است .

توجه داشته باشید که اگر نسخه کروک این خودرو را خریداری می کنید به درزهای سقف توجه بسیار زیادی بکنید ، زیرا به دلیل فرسودگی که در باز و بسته کردن سقف ماشین به وجود می آید احتمال نفوذ آب بسیار زیاد است .

بی ام و
بی ام و

امکانات رفاهی

اکثر بی ام و سری ۴ های این سه کلید هستند و از آپشن های نسبتاً بالایی بر خوردار هستند . پس هنگام خریداری این خودرو نگران امکانات رفاهی آن نباشید و مطمئن باشید شما در حد یک خودرو اسپرت از آپشن های خوبی بر خوردار هستید .

بی ام و
بی ام و
حتماً بخوانید : بررسی بی ام و سری ۵

رقبای بی ام و سری ۴

بی ام و سری ۳  و بنز کلاس ای کوپه و کروک  از رقیب های اصلی این خودرو محسوب می شوند . اگر بخواهیم بین این خودروها یکی را انتخاب کنید قطعاً باید سلیقه ی خود در انتخاب ماشین رجوع کنید ، زیرا هر سه این خودروها از جذاب ترین خودروهای آلمانی محسوب می شوند .

بی ام و
بی ام و

سواری سری ۴

به جای زیبای این مطلب رسیدیم که می شود گفت بی ام و سری ۴ یکی از بهترین سواری ها در بین خودروهای دنیا را دارد و هر کسی که این خودرو را داشته است ، هیچ زمان سواری آن از یاد او نمی رود .

حتماً بخوانید : بنز کلاس c جذاب آلمانی

ارزش خرید

اگر به دنبال یک خودروی اسپرت و جوان پسند هستید ، سری ۴ می تواند بهترین گزینه برای شما باشد . اما هنگام خرید این خودرو باید بسیار توجه کنید ، زیرا این خودرو به دلیل اسپرت بودن و جوان پسند بودن از لحاظ وضیعت بدنه و موتوری شاید در شرایط خوبی نباشد و شک نکنید که هنگام خرید حتماً به کارشناسان معتبر خودرو مراجعه کنید .

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.