بیژن پاکزاد یک برند معروف پوشاک مردانهزمان مطالعه : ۳ دقیقه

بیژن پاکزاد

اگر در دنیای مد به دنبال لباس های فاخر و لاکچری بودید ، حتماً اسم برند بیژن را شنیده اید . بیژن پاکزاد که یک طراح لباس ایرانی و آمریکایی است ، صاحب این برند لاکچری است . بیژن پاکزاد در ۱۵ فروردین سال ۱۳۲۳ در تهران به دنیا آمد و در ۲۷ فروردین سال ۱۳۹۰ چشم به جهان گشود . حال این برند معروف در دنیا به واسطه فرزندان و طراحان بنام اداره می شود و فعل حاضر یکی ار بهترین برندهای دنیا است .

بیژن پاکزاد
برند بیژن

برند بیژن برای مردان شیک پوش

وقتی صحبت از شیک پوش ترین افراد دنیا می شود ، برند بیژن همیشه در صحنه حاضر است و به چشم می خورد . اکثر مردانی که از این برند پوشاک تهیه می کند ، افراد به نام دنیا هستند افرادی چون رئیس جمهورهای آمریکا ، رئیس جمهور روسیه ، بازیگران هالیودی ، بازیگران بریتانیایی و … .

حتماً بخوانید : پروژه های برتر زاها حدید

حیطه کاری بیژن طراحی و تولید لباس های مردانه است و در صنعت لباس زنانه فعالیتی ندارد . یکی از عواملی که باعث خاص بودن این برند شده است ، تولید محدود پوشاک است و اکثر پوشاک این برند سفارشی دوخته می شود . به همین دلیل است که برند بیژن پاکزاد بسیار گران قیمت است و برای تهیه لباس از این برند باید هزینه های زیادی پرداخت کنید .

بیژن پاکزاد
برند بیژن

شروع کار بیژن پاکزاد

بیژن پاکزاد کار خود را در ایران با بوتیکی به نام بوتیک بیژن آغاز کرد ، سپس کار خود در ایتالیا و آمریکا گسترش داد . حال امروزه برای خرید از این برند باید به بلوار ردئو داریو در کالیفرنیا آمریکا مراجعه کنید . در این بلوار اکثر برند ها معروف دنیا شعبه دارند و می شود گفت لاکچری ترین لباس های دنیا را می شود در این بلوار پیدا کرد .

شما برای خرید از خانه مد بیژن باید وقت قبلی داشته باشید و زیرا این فروشگاه در روز تعداد محدودی را پذیرا است .

حتماً بخوانید : چگونه جذاب باشیم ؟

صنعت عطر و ادکلن بیژن

برند بیژن در سال ۱۹۸۱ پا در عرصه تولید عطر و ادکلن گذاشت و در سال ۱۹۸۶ به واسطه تولید عطر و ادکلن پا در عرصه مد و زیبایی زنان گذاشت . عطرهای بیژن در سال های مختلف جزوه بهترین عطرها شد ، البته باید گفت که ادکن های بیژن از قیمت بالایی بر خوردار هستند .

بیژن پاکزاد
بیژن پاکزاد

خودروهای بیژن

اکثر دنیا بیژن را با رنگ زرد می شناسند . برای همین موضوع تمامی ماشین های بیژن از یک تم زرد بر خوردار است . اگر شما کمی به دنیا ماشین آگاه باشید ، حتماً بوگاتی ویرون بیژن پاکزاد را دیده اید . کمپانی رولز رویس از بیژن به عنوان یک همکاری در طراحی خودروهای خود دعوت به عمل آورد و بیژن این دعوت را پذیرفت و با طراحی و دیزاین ۳۰ دستگاه رولز رویس فانتوم برای این کمپانی ارزش ها زیادی را آفرید .

بیژن پاکزاد
بیژن پاکزاد

در آخر

بیژن پاکزاد یک افتخار ایرانی است که نام او برای همیشه در دنیای مد و لباس باقی خواهد ماند واستفاده از تجربیات او در زمینه طراحی بسیار با ارزش است و زندگی بیژن پاکزاد را می شود الگویی بزرگ برای آیندگان دانست .

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.