زندگی همانند یک سناریوزمان مطالعه : ۳ دقیقه

زندگی مانند یک سناریو است و همه ما بازیگران آن هستیم و هر کدام از ما نقشی را در این سناریوها بازی می کنیم . سناریوهایی که اکثر اوقات ذات اصلی ما را نشان نمی دهد ، خوشبختی ما را پنهان می کنند و به نوعی بازیچه دست نویسنده و کارگردان این فیلم نامه هستیم .

انتخاب نقش در این سناریوها نزد خود شما است ، حال می توانید پیشنهاد نقش خوب را قبول کنید یا پیشنهاد نقش بد را این دست خود شما است . انتخاب مهمترین نقش در زندگی را دارد و همیشه انتخاب ها بوده که باعث تفکیک انسان های روی کره زمین شده است .

زندگی
زندگی
حتماً بخوانید : زندگی کردن زیباست اگر راه خوشبختی را بدانید

انتخاب نقش

ذات تمامی ما انسان ها زیبا است و اتفاقات زندگی است که باعث فاصله گرفت ما از ذات زیبا می شود . در انتخاب نقش خود در این زندگی باید دقت کنید و نگذارید انتخاب های اشتباه باعث شود در ذات اصلی شما تغییرات منفی ایجاد کند . اکثر ما تا زمانی که وارد جامعه نشده ایم هیچ نقش منفی را برای بازی کردن در آن انتخاب نکرده ایم و همیشه نقش های مثبت را در زندگی خود بازی کرده ایم . ولی به محض وارد شدن در این جامعه ی ترسناک پیشنهادهای نقش منفی بسیاری به شما داده می شود و این شما هستید که دست رد به این نوع پیشنهادها می دهید .

زندگی
زندگی

دید ما نسبت به زندگی

دید ما نسبت به زندگی مهمترین مسئله است که باید آن را جدی بگیریم . باید ببینیم از زندگی چی چیزهایی می خواهیم ؟ باید ببینیم در زندگی دوست داریم به چه جایگاهی برسیم ؟ باید ببینیم در این زندگی آرامش می خواهیم یا یک زندگی پر تلاطم ؟ و … بسیاری از این بایدها که تا به امروزه اکثر ما به آن ها پاسخ نداده ایم .

حتماً بخوانید : متولدین آبان ماهی یکی از احساسی ترین افراد دنیا هستند

همه ما آرزوهای زیادی داریم و برای آفریده کردن آن ها زحمات زیادی کشیده ایم . ولی مشکل این جا است که آخر آرزوهای خود را نمی دانیم و هر چه به جلو می رویم این آرزوها بزرگتر می شود و زندگی برای ما دشوار تر .

امروزه اکثر ما دوست داریم یک زندگی آرام را به خود هدیه دهیم ، ولی این زندگی آرام را در وجود خود پیدا نمی کنیم و همیشه آن را در زندگی دیگران و درون افراد مختلف می یابیم و تا حالا به خود نگفته ایم که چرا زندگی ما باید در وجود دیگران باشد .

زندگی
زندگی
حتماً بخوانید : تجربه داشتن یک زندگی آرام

به دنبال خوشبختی

به دنبال خوشبختی راه های زیادی را کشف کرده ایم ، گاهی اوقات موفق و گاهی اوقات دلسرد بوده ایم . در قانون زندگی خوشبختی را باید در کوچکترین موارد زندگی دید نه همیشه در بزرگترین موارد زندگی . شاید اکثر ما ماشین های لوکس را دوست داریم و همیشه زندگی کردن در یک خانه لوکس آرزوی ما بوده ، ولی زیباتر از این ها سلامت ذهن و درون شما است .

سلامت ذهن و درون افراد باعث می شود زندگی شما در یک چهار چوب قرار گیرد و همیشه خوشبختی را در اقلام دنیایی نبینید و برای رسیدن به خوشبختی تلاش های بسیاری را انجام ندهید .

زندگی
زندگی

کلام آخر

بیایید در این زندگی نقش مثبتی را در سناریوهای زندگی بازی کنیم و هر پیشنهاد اشتباه را قبول نکنیم . زیبایی های زندگی در ساده ترین موارد این دنیا است و لازم نیست همیشه شما به دنبال آن ها باشید . همین که شما دارید این متن را می خوانید خوشبختی است ، زیرا افرادی در این دنیا هستند که نمی تواند به همین صفحه ی لپ تاپ یا گوشی نگاه کنند . دید شما به زندگی است که شما را در ان بی نیاز می کند .

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.