چگونه ادکلن مناسب خود را خریداری کنیم؟زمان مطالعه : ۲ دقیقه

خرید ادکلن مناسب

برای خرید ادکلن مناسب برای خود اول باید توجه داشته باشید که در چه فصلی قرار دارید و سپس از طبع بویی خود اطلاع داشته باشید و این بدانید از چه نوع رایحه ای خوشتان می آید . منظورمان از طبع بویی این است که عطر و ادکلن به سه دسته گرم،خنک و شیرین تقسیم بندی می شوند . هر فرد برای خرید ادکلن مناسب خود باید بداند که از کدام یک از این دسته را دوست دارد .

ارزش خرید ادکلن ها

رده بندی قیمت ادکلن ها به میزان غلظتی که دارند است . اگر بخواهیم از میزان غلظت ادکلن خبر دار شوید کافی است رو شیشه و جعبه ادکلن را مطالعه بفرمایید . اگر ادکلن پرفیوم بود میزان غلظت آن بین ۴۰_۱۵ درصد است . اگر ادکلن ادوپرفیوم بود میزان غلظت آن ۱۵_۷ درصد است و اگر ادوتولیت بود میزان غلظت آن بین ۶_۱ درصد است . در آخر اگر ادکلن بود میزان غلظت آن ۵_۲ درصد است که ارزش خرید را ندارد . این واضح است که ادکلن پرفیوم بهترین ادکلن دنیا و گران قیمت ترین ادکلن موجود است و ارزش خرید بالایی برخوردار است .

خرید ادکلن مناسب
خرید ادکلن مناسب

نحوه صحیح عطر پاشی

جنسیت در عطر زدن بسیار مهم است اگر شما جنس مونث هستید پس باید ادکلن را به نبض دست،روی بازو و زیر گوش بزنید . اگر شما جنس مذکر هستید کافی است ادکلن را به صورت یک V به سینه و سرشانه  و نبض دست خود بپاشید . باید توجه داشته باشید که ادکلن را به بدن و پوست خود بزنید و از عطر پاشی بر روی پیراهن و لباس خود داری کنید . زیرا جنس پوست برای جذب ادکلن بهتر از پیراهن و لباس است . یک نکته جالب این است که افرادی که قبل از عطر زدن پوست خود را با کرم و نرم کننده چرب می کنند باعث می شود ماندگاری عطر روی بدن افزایش  یابد . پس سعی کنید قبل از عطر زدن پوست خود را چرب کنید .

خرید ادکلن مناسب
خرید ادکلن مناسب

در چه فصلی چه نوع ادکلنی بزنیم

انتخاب عطر مناسب برای هر فصل بسیار ساده است . اگر در فصل زمستان هستید بهتر است از ادکلن های گرم و شیرین استفاده کنید و اگر هم در فصل پاییز هستید بهتر است از عطر های ملایم و خنک استفاده کنید . در فصل بهار و تابستان از عطر های خنک استفاده کنید . ولی باز هم باید توجه کنید که از چه نوع رایحه ای خوشتان می آید و طبع بوییتان چیست .

حتماً بخوانید : خواص گلاب بر روی پوست صورت

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.