ریگان کوپا T210 یک کراس اوور چینی جذابزمان مطالعه : ۲ دقیقه

ریگان کوپا T210

یکی از کراس اوورهایی که با زرق و ورق توسط کرمان خودرو وارد کشورمان شد و توانست خود را به خوبی یک خودروی با کیفیت چینی معرفی کند، ریگان کوپا T210 است. ریگان کوپا توسط یک خودروساز یا کپی ساز معروف چینی به نام زوتی طراحی و تولید شده است و توانسته در دنیای کراس اوورها حرفی برای گفتن داشته باشد.

در ادامه مطلب شما را با یک کراس اوور چینی آشنا خواهیم کرد و امیدوار هستیم این مطلب برای شما مفید واقع شود.

ریگان کوپا T210طراحی ظاهری

بسیاری می گویند این خودرو از یک پلتفرم و طراحی مشترک با خودروهای اروپایی بهره می برد و در طراحی خود از خودروهای آلمانی بسیار تقلید کرده است. این موضوع بیشتر از سابقه کمپانی زوتی نشعت می گرد و باعث شده به ریگان گوپا T210 القابی چون کپی کاری بدهند.

ولی باید بگوییم ریگان کوپا کمی از کپی کاری های شرکت زوتی فاصله گرفته است و خود را با یک جلوپنجره جسورانه، چراغ های جذاب، سپرهای ساده زیبا، خطوط کرومی و خمیدگی در ستون C یک خودروی زیبا و جذاب معرفی کرده است.

ریگان کوپا T210

حتماً بخوانید: بررسی خودروی دامای X7

امکانات رفاهی

همان طور که چهره ی خودروهای چینی چند سالی است که توسعه یافته و زیبا شده اند، امکانات رفاهی خودروهای چینی هم پیشرفت خوبی داشته و ما شاهد آپشن های بسیار جذابی در خودروهای چینی هستیم.

ریگان کوپا هم از این موضوع به خوبی پیروی کرده است و خود را با امکانات رفاهی بسیار عالی تجهیز کرده است. توجه داشته باشید که این خودرو در سه تیپ Exclusive ،Royal و Flagship به بازار ورود پیدا کرده است که فول ترین نسخه این خودرو نسخه Flagship است.

ریگان کوپا T210

حتماً بخوانید: SWM G01 یک دو رگه ایتالیایی_چینی

کابین

طراحی کابین همانند طراحی ظاهری بسیار جذاب است و می شود در آن حس و حال یک خودروی اسپرت و نیمه لوکس را به خوبی متوجه شد. باید گفت ریگان در این زمینه بسیار خوب عمل کرده است و می شود کابینی با متریال با کیفیت و جذاب را مشاهده کرد.

در مورد سواری هم باید گفت که کوپا با موتور ۱.۵ لیتری توربو شارژ، سیستم کنترل پایداری خوب و عایق بندی قابل قبول خود توانسته به راننده خود یک سواری لذت بخش را هدیه دهد.

ریگان در مورد فضای اتاق و ارگونومیک بسیار سنجیده عمل کرده است و توانسته کابین این کراس اوور را برای یک خانواده بسیار خوب طراحی کند.

ریگان کوپا T210

حتماً بخوانید: دیگنیتی پرایم یک کراس اوور کوپه چینی

رقیب

 اس دبلیو ام G01، دامای X7، بورگوارد  BX5 و دیگنیتی پرایم می توانند رقیبان این خودرو باشند.

ریگان کوپا T210ارزش خرید

در طی بررسی هایی که ما انجام دادیم شاهد هیچ نکته منفی نسبت به این خودرو نبودیم و می شود گفت ریگان کوپا T210 یک کراس اوور با کیفیت چینی است.

ممکن است شما دوست داشته باشید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.