بررسی مشخصات دی اس ۷ کراس بکزمان مطالعه : ۲ دقیقه

DS 7

کمپانی دی اس همان کمپانی لوکس فرانسوی است که به واسطه همکاری پژو و سیتروئن توانست تولید خودروهای لوکس را تجربه کند. دی اس ۷ هم کراس اوور لوکس این کمپانی معروف فرانسوی است که در سال ۲۰۱۶ رونمایی شد.

در ادامه مطلب شما را با یک کراس اوور لوکس فرانسوی آشنا خواهیم کرد و امیدوار هستیم این مطلب برای شما مفید واقع شود.

دی اس 7طراحی ظاهری

زبان طراحی دی اس ۷ بر پایه دو حرف انگلیسی  DS است. اگر کمی به طراحی ظاهری این خودرو توجه داشته باشید حتماً این لغات را در جای جای بدنه خودرو می بینید.

باید بگوییم که کمپانی دی اس به دنبال طراحی نو و نوین در زمینه تولید خودرهای لوکس است و همانند دیگر کمپانی های لکسوس و اینفینتی به دنبال بی نقص کردن خودروهای اقتصادی است.

DS 7 از یک طراحی بسیار تیز و خشن بهره می برد و بدنه آن از خطوط تیز و تند در امان نماده است و انگار بدنه خودرو با خطی تند در حرکت است.

دی اس 7امکانات رفاهی

نام لوکس نامی است که مهندسان فرانسوی بر این خودرو نهاده اند. پس مطمئناً برای امکانات رفاهی این خودرو هم فکرهای متعددی داشته اند. باید بگوییم DS 7 با بهترین امکانات رفاهی ورود به بازار خودروهای لوکس کرد و خود را در این زمینه به خوبی به دوستداران خودروهای لاکچری معرفی کرد.

اما این موضوع در کشور ما کمی با کشورهای دیگر تفاوت دارد و شما به دلیل نداشتن بعضی از سنسورهای خاص در دی اس ۷ از امکانات رفاهی بسیار کاربردی در تحریم هستید.

DS 7

حتماً بخوانید : بی ام و ایکس ۴ یک کراس اوور آلمانی

کابین

کابین دی اس ۷ هم از زبان طراحی بدنه به دور نمانده است و شما هنگامی که در داخل این خودرو سکون پیدا می کنید، متوجه بازی با چرم، پلاستیک و خطوط کرومی می شوید که توانسته اند کابین خودرو را برای شما زیبا و جذاب جلوه دهند.

اگر بخواهیم در مورد موتور و سواری این DS 7 سخن بگوییم ، باید گفت که موتور و قدرت خودرو به هیچ عنوان از طراحی تند و تیز بدنه پیروی نمی کند و شما در دی اس ۷ شاهد یک عملکرد ضعیف از قدرت موتور هنگام رانندگی هستید. در کنار این موضوع شما به دلیل نداشتن تعدادی رادار در این خودرو از سیستم تعلیق واقعی DS 7 در کابین بر خوردار نیستید.

دی اس 7

حتماً بخوانید : لکسوس  Nx یک کراس اوور لوکس در بازار خودرو ایران

رقیب

بی ام و X3 ، بی ام و X4 و لکسوس  NX از رقبای این خودرو محسوب می شوند.

DS 7

حتماً بخوانید : بی ام و X3 یک کراس اوور از باواریایی ها

ارزش خرید

تنها موردی که توانسته است ارزش خرید DS 7 را پایین بیاورد، واردات محدود آن بوده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.