فیس لیفت بی ام و ۵۳۰زمان مطالعه : ۴ دقیقه

بی ام و سری ۵

یکی از خودروهای آلمانی که توانست در سال ۲۰۱۷ توسط پرشیا خودرو وارد ایران شود ، بی ام و ۵۳۰ است . این خودرو یکی از جدیدترین محصولات بی ام و است که در سال ۲۰۲۰ فیس جدید آن رونمایی شد و به فیس ۲۰۲۱ مشهور است .

امروز تیم خودرویی تکامگ قصد دارد مراحل فیس لیفت بی ام و سری ۵ نسخه ۲۰۱۷ به بالا را برای شما مورد بررسی قرار دهد .

فیس لیفت بی ام و 530
bmw

طراحی ظاهری فیس جدید ۵۳۰

به تازگی ها کمپانی بی ام و از فیس جدید اتاق ۵ خود رونمایی کرده است و یک لباس نو بر تن این خودروی معرف خود کرده و لباس های کهنه را به طور کل دور انداخته است .

حال کمپانی بی ام و همانند سال های قبل این اجازه را داده است که کسانی که مدل های پایین ۵۳۰ را دارند ، بتواند لباس های جدید را برای خودروی خود بخرند و خودروی خود را بروز کنند . اگر بخواهیم ساده تر بیان کنیم همان قضیه فیس لیفتی است که بر روی کد اتاق F10 انجام شد و بسیاری از دارندگان این خودرو اقدام به فیس لیفت کردند .

حال اگر بخواهیم فیس جدید سری ۵ را مورد برررسی قرار دهیم ، باید بگوییم چهره تازه آن کمی رسمی تر از فیس قبلی شده و از حالت خشن آن کمی کاسته شده است . البته باید بگوییم که فیس جدید این خودرو توانسته است فیس قدیم این خودرو را تکمیل کند و کمی بیشتر در دل آلمانی بازها جا باز کند .

حتماً بخوانید : کاور و سرامیک بهترین راه برای محافظت از رنگ خودرو

مراحل انجام فیس لیف بی ام و ۵۳۰

مدل خودرو

پلت فرم بی ام و ۵۳۰ به هیچ عنوان دست نخورده و ما شاهد همان نوع کد اتاقی هستیم که در سال ۲۰۱۷ توسط بی ام و معرفی شده بود .  پس شما برای اقدام به عملیات فیس لیفت نیاز به یک ۵۳۰ مدل ۲۰۱۷ به بالا دارید که ما خوشبختانه در ایران  دو مدل ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ را در بازار خودروییمان داریم .

بی ام و
بی ام و
حتماً بخوانید : بررسی بی ام و ۵۳۰

قطعاتی که باید خارج خودرو تعویض شود

سپر جلو ، سپر عقب ، جلو پنجره ، چراغ های جلو ، چراغ های عقب  و رینگ ها از قطعاتی هستند که برای تغییر فیس احتیاج به تعویض دارند .

البته باید بگوییم که سپر عقب احتیاجی به تعویض ندارد و شما می توانید سپر قدیمی خود را حفظ کنید . ولی نا گفته نماند که سپر عقب جدید هم زیباتر از قبل شده است .

بی ام و
بی ام و

قطعاتی که باید داخل خودرو تعویض شود

کمپانی بی ام و برای داخل سری ۵ فیس جدیدی را معرفی نکرده و ما شاهد فیس داخلی جدید از ۵۳۰ نیستیم .

البته به این نکته توجه داشته باشید که بی ام و به تازگی از یک سر دنده کریستالی مودلی رونمایی کرده است و در بعضی از خودروهای خود مثل بی ام و سری ۵ استفاده کرده است . ولی این قطعه هم احتیاجی به تعویض ندارد و فقط تعویض آن برای افرادی که دوست دارند به جذابیت داخل کابین بی افزایند پیشنهاد می شود .

توجه داشته باشید که صفحه کیلومتر این خودرو در فیس جدید عوض شده است ولی بازم هم شما احتیاجی به تعویض آن ندارید .

حتماً بخوانید : فیس لیفت لند کروز با کیت های والد ، خان ، فابریک و limgene

کجا باید اقدام به فیس لیفت کنیم

به تازگی در یکی از مراکز خودرویی تهران اقدام به فیس لیفت بی ام و ۵۳۰ کرده اند و می شود گفت خودرویی که بر روی آن فیس جدید نصب شده است ، جزء اولین خودروهایی بود که بر روی آن عملیات فیس لیفت انجام شده است .

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چه مرکزی اقدام به انجام این کار کرده است ؟ برای پاسخ به این سوال فقط می توانیم بگوییم که در یک مرکز خدمات خودرویی در محله آجودانیه تهران اقدام به انجام این کار کرده اند . البته بسیاری از فیس کارهای ما می تواند به سادگی این کار را برای شما مالک محترم بی ام و ۵۳۰ انجام دهند .

بی ام و
bmw

در آخر

اگر می خواهید چهره خودروی بی ام و ۵۳۰ خود را بروز کنید و به آن یک چهره جذاب تر و زیباتر هدیه دهید ، می توانید اقدام به انجام فیس لیفت کنید و لباس تازه بر تن خودروی خود کنید .

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.