چگونه دیگران را بیشتر دوست بداریم ؟زمان مطالعه : ۲ دقیقه

دوست داشتن

این روزها ما انسان ها بیشتر از قبل به یکدیگر نیاز داریم و باید در پی عشق ، عدالت ، حقیقت و تعهد نسبت به دیگران بکوشیم تا بلکه از این راه بتوانیم دنیای کهن را به جهانی نو تبدیل کنیم .

این جهانی که ما در آن زندگی می کنیم ، دوست داشتن همدیگر در آن بسیار کمرنگ شده است و این موضع باعث شده است که در این دنیا همیشه کمبود عشق ورزیدن را حس کنیم و همیشه از این مسئله در امان نباشیم .

چگونه با هم زندگی کنیم ؟
چگونه با هم زندگی کنیم ؟

چگونه با هم زندگی کردن ؟

باید بیاموزیم که برادرانه زندگی کنیم ، وگرنه احمقانه به هلاکت خواهیم رسید . اگر آدمی کمی در زندگی خود بفهمد که این دنیا زمانی برای او به اتمام می رسد و عمر او محدود است ، دیگر به دنبال جهل و نادانی نمی رود و همیشه سعی می کند در این دنیا در پی صلح و دوست داشتن باشد .

حتماً بخوانید : زندگی را به کسب درآمد نفروشید

تا حالا به این موضوع فکر کرده اید که چگونه می توانید سر مشق مثبتی برای دیگران باشید ؟ چه جالب می شود مردم های این دنیا که با شما در ارتباط هستند به فکر تقلید از اخلاق مثبت شما بی افتند و همیشه زندگی زیبایی که شما برای خود درست کرده اید را سر لوحه ی زندگی خود قرار دهند .

داوری کردن
داوری کردن

داوری کردن

ما به حقوق انسانی همه افراد اعتقاد داریم و هیچ یک از ما نه شایسته ایم و نه حق داریم درباره ی یکدیگر داوری کنیم . شاید بهتر بگوییم که مگر ما خدا هستیم که درباره ی زندگی مردم قضاوت و داوری انجام دهیم .

بهتر است به جای داوری و قضاوت در زندگی مردم به دنبال محاسن خوب مردم باشیم و از آن ها درس هایی بگیریم که تا کنون در هیچ جای این دنیا به ما آموزش نداده باشند .

رعایت سهم
رعایت سهم
حتماً بخوانید : چگونه شاد باشیم ؟

رعایت سهم

همه ی ما به جستجوی بخت از خانه بیرون می رویم و همین که یافتیم بر می گردیم تا آن را با افراد خانواده قسمت کنیم . این موضوع ذات انسانی است که هر فردی خواه یا نا خواه به دنبال خوشبختی خانواده خود است و هر کاری می کند تا این شرایط را برای عزیزان خود فراهم کند .

بیایید جامعه خود را همانند خانواده ی خود دوست بداریم و به آن ها عشق بورزیم . زندگی زیبا است ، اگر ما زیبا در مورد آن فکر کنیم .

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.