دی اس ۶ یک کراس اوور لوکس فرانسویزمان مطالعه : ۳ دقیقه

بعد از رونمایی دی اس ۵ شاهد استقبال خوبی از مردم در خرید از کمپانی دی اس نبودیم . حال کمپانی دی اس به فکر تولید خودرویی افتاد که بتواند کاستی های دی اس ۵ را جبران کند . دی اس ۶ همان خودرویی بود که که این کمپانی فرانسوی به فکر تولید آن افتاد . می شود گفت طراحی دی اس ۶ کمی عقلانی تر از دی اس ۵ بود و مشتری نسبتاً بهتری را نسبت به خود جذب کرد .

تیم خودرویی تکامگ امروز قصد دارد یک کراس اوور لوکس فرانسوی را بررسس کند و امیدوار هستیم این مطلب برای شما مفید واقع شود .

دی اس 6
دی اس ۶

طراحی ظاهری دی اس ۶

دیگر خبر از یک آکورایوم نیست و شاهد یک طراحی کمی نزدیک تر به خودروهای امروزی هستیم و می شود گفت طراحی این خودرو کمی دلنشین تر از دی اس ۵ است .

خطوط کرومی ، چراغ های کشیده مستطیلی و رعایت تناسب بین ابعاد این خودرو توانسته یک هارمونی بسیار جذاب را به وجود آورد . دی اس ۶ جزء کراس اوورهای بسیار جذاب در جهان به حساب می آید و می توان به طور قاطع گفت طراحی آن واقعاً زیبا است .

دی اس
دی اس
حتماً بخوانید : لکسوس CT200h یک هاچ بک کامپکت هیبریدی

امکانات رفاهی

دی اس یک خودروسازی لاکچری و لوکس است ، برای همین شما در هر خودروی این کمپانی شاهد امکانات رفاهی نسبتاً بالایی هستید . دی اس ۶ هم از این موضوع پیروی می کند و می توان در آن از امکانات رفاهی نسبتاً بالایی بر خوردار بود .

دی اس
دی اس
حتماً بخوانید : دی اس ۵ یک هاچ بک لوکس فرانسوی

کابین

ترکیب شتاب خوب ، سواری نرم و هندلینگ عالی توانسته است یک خودرو عالی را به وجود آورد و دی اس ۶ را جزء خودروهای کند که که امروزه با کراس اوورهای بزرگ دنیا رقابت کند .

متریال استفاده شده در کابین کیفیت بسیار بالایی دارد و می شود کابین آن را با خودروهای آلمانی بازار مقایسه کرد .

دی اس
دی اس
حتماً بخوانید : هیوندای توسان یک کراس اوور کره ای پر طرفدار

رقیب

اکثر رقیب های این خودرو کره ای هستند و اگر بخواهیم بین رقیب های کره ای این خودرو به رقیب های جدی اشاره کنیم ، باید به هیوندای توسان ، کیا اسپورتیج و سانگ یانگ کوراندو اشاره کنیم . حال این سوال پیش می آید که کدام یک از این خودروها عملکرد بهتری در کشورمان دارند . در جواب این سوال باید بگوییم که همیشه کمپانی کیا و هیوندای از نظر وجود نمایندگی بهتر عمل کردند و همیشه مشتریان بهتری را جذب خود کردند . ولی باید بگوییم که اگر به دنبال سواری بهتر و آپشن هستید باید به سراغ کوراندو و دی اس ۶ بروید .

دی اس
دی اس
حتماً بخوانید : سانگ یانگ کوراندو نوبل یک خودروی عالی کره ای

ارزش خرید

دی اس هنوز خودرویی است که در ایران خوب به مردم معرفی نشده است و این موضوع را می شود عملکرد بهتر نمایندگی های رقیب در کشورمان دانست . حال اگر قصد خرید یک کراس اوور لوکس را دارید ما به شما دی اس ۶ را پیشنهاد می دهیم و اگر شما نگران خدمات پس از فروش هستید ، می توانید کمی خود را آسوده خاطر کنید زیرا در ایران نمایندگی معتبر دارد .

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.