طالع بینی ازدواج متولدین ماه های سالزمان مطالعه : ۸ دقیقه

امرزوه بسیاری از از دختران و پسرانی که قصد تشکیل زندگی دارند ، به سراغ طالع بینی ازدواج می روند . شاید بگوییم که در دنیای امروزه که علم و دانش حرف اول را می زند ، کمی رجوع به مسائل طالع بینی غیر عقلانی است . ولی باید گفت خیلی از افراد جوان جامعه ما به این نوع مسائل اعتقاد دارند و این موضوع باعث شده است که تیم روانشناسی تکامگ امروز مطلبی را تهیه کرده است برای عزیزانی که دوست دارند آینده زندگی زناشویی خود را کمی حدس بزنند و از آن با خبر شوند و امیدوار هستیم که این مطلب برای شما عزیزان مفید واقع شود .

طالع بینی ازدواج متولدین فروردین

اگر متولد ماه فروردین هستید و می خواهید یک یک زندگی مشترک خوبی را تجربه کنید ، سعی کنید با متولدین فروردین ، مرداد ، مهر و آذر وصلت کنید ، زیرا شما می توانید زندگی بسیار خوبی را با همسر خود تجربه کنید و مطمئن باشید که زندگی شما سرشار از هماهنگی خواهد بود و در هر زمان همدیگر را درک خواهید کرد و کمتر پیش می آید که در زندگی به اختلاف دچار شوید و اکثر اوقات از صفات خوب یکدیگر لذت می برید .

اگر همسر شما متولد ماه های اردیبهشت ، تیر و اسفند باشد ، شما از یک زندگی متوسطی بر خوردار خواهید بود و در زندگی خود حاکمیت یکدیگر را تجربه خواهید کرد و در بعضی مواقع از برون گرایی یکدیگر مورد رنج قرار می گیرید . در کل ازدواج این ماه ها با یکدیگر می تواند هم خوب باشید و هم بد ، به نوعی میانه ای در این رابطه وجود ندارد .

سعی کنید با متولدین خرداد ، شهریور ، آبان ، دی و بهمن ازدواج نکنید ، زیرا هر دو شما درونگرا هستید و این مسئله می تواند کمی زندگی زناشویی را مورد تحریم قرار دهد . شمایی که فروردینی هستید ، نسبت به این ماه ها کمی آزرده می شوید ، زیرا آن ها کمی جاه طلب هستند و آرامشی که شما دارید را ندارند .

ازدواج
ازدواج

طالع بینی ازدواج متولدین اردیبهشت

اردیبهشتی ها اگر به دنبال زندگی هستید که در آن آرامش و گرمی خانواده را حس کنید و از آن مهمتر اینکه به یکدگر وفادار باشید و همیشه برای خوشبختی خود تلاش کنید ، سعی کنید با متولدین تیر ، مرداد ، شهریور ، آبان ، دی و اسفند ازدواج کنید .

اگر به دنبال زندگی هستید که در آن مشکلاتی داشته باشید ، ولی آن ها را با یکدیگر حل کنید و از ناسازگاری یکدیگر کمی لذت ببرید ، می توانید با متولدین فروردین ، اردیبهشت ، خرداد ، مهر و آذر وصلت کنید .

ازدواج متولدین اردیبهشت و بهمن کمی در آن ها تفاوت وجود دارد و شاید با یکدیگر نتواند سازگاری کنند .

طالع بینی ازدواج متولدین خرداد

اگر به دنبال درک همدیگر در زندگی زناشویی هستید و عاشق این هستید که همسرتان هم دوستان باشد و هم همسر و در زنگی خود از سازگاری و محبت نسبت به یکدیگر لذت ببرید ، می توانید با ماه های خرداد ، مرداد ، مهر ، آذر دی و بهمن ازدواج کنید .

اگر متولدین خرداد با اردیبهشت ، تیر ، شهریور و آبان با یکدیگر وصلت کنند و روحیه ی تنوع طلب خود را ترک کنند و از عشقی که به یکدیگر دارند لذت ببرند ، می توانند زندگی خوبی داشته باشند .

خردادی ها نمی توانند با متولیدین فروردین و اسفند ارتباط خوبی بر قرار کنند و در زندگی خود به تفاهم نمی رسند و برای همین مسائل زندگی این افراد را با یکدیگر خوب نمی دانند .

طالع بنیی ازدواج متولدین تیر

تیر ماهی ها اگر دوست دارید همسر و خودتان همدیگر را به خوبی درک کنید و از عشق ورزیدن به یکدیگر لذت ببرید و تفاهم خوبی را در زندگی زناشویی تجربه کنید می توانید با متولدین اردیبهشت ، تیر ، مرداد ، شهریور ، مهر ، دی و اسفند ازدواج کنید .

اگر متولدین تیر با فرورین ، خرداد ، آبان و بهمن وصلت کردند ، بهتر است در رفتار خود نسبت به مسائل مالی تجدید نظر کنند و از آرامش و شادی یکدیگر لذت ببرند .

تیر ماهی ها با متولدیم آذر ماهی بیشتر سر مسائل خانوادگی و سفر به تفاهم نمی رسند و اگر کمی از لجبازی یکدیگر کم کنند ، می توانند یک زندگی زناشویی خوبی را تجربه کنند .

ازدواج
ازدواج

طالع بینی ازدواج متولدین مرداد

اگر دختر یا پسر متولد مرداد هستید ، خیالتان از زندگی زناشویی خود راحت باشد ، زیرا شما با تمامی ماه های سال ارتباط و هماهنکی خوبی بر قرار می کنید و همیشه در کنار همسر خود از زندگی زناشویی خود لذت می برید . باید گفت متولدیم مرداد ماه واقعاً فوق العده هستند .

طالع بینی ازدواج متولدین شهریور

شهریوری ها با متولدین اردیبهشت ، تیر ، شهریور ، مهر ، دی و اسفند هماهنگی و صفات مشترک خوبی با هم دارند و نسبت به یکدگر وفادار هستند و سعی بر این دارند که به یکدیگر تا حد ممکن محبت کنند و از زندگی خود لذت ببرند .

اگر متولدین شهریور با خرداد ، مرداد ، آبان و بهمن وصلت کردند ، می توانند کمی با تمرین در عادات خود یکدیگر را به خوبی درک کنند و زندگی خوبی را در کنار یکدیگر بسازند .

زوج های که از متولدین شهریور با فروردین و آذر تشکیل شده است ، توجه کنند که به پاک سرشتی همسر خود احترام بگذارند و سعی کنند با یکدیگر به مهربانی رفتار کنند .

طالع بینی ازدواج متولدین مهر

مهری ها اگر با متولدین فروردین ، اردیبهشت ، خرداد ، تیر ، مرداد ، شهریور ، مهر ، آذر و اسفند ازدواج کنند ، می توانند یک زندگی بسیار عاطفی را تجربه کنند و در کنار یکدیگر از هماهنگی و تفاهم لذت ببرند و برای خود یک زندگی گرم زناشویی را به وجود آورند .

ازدواج متولدین مهر با آبان ، دی و بهمن شاید خالی از تفاوت نباشد ، ولی می توانند با تغییر در بعضی از عادات خود زندگی خوبی را رقم بزنند .

حتماً بخوانید : عشق یک جادو در کنار ما

طالع بینی ازدواج متولدین آبان

عموماً آبان ماهی ها سازگاری خوبی با اطرافیان خود ندارند و کمی درونگرا هستند . سعی کنید اگر متولد هر ماهی هستید و قصد دارید با یک آبان ماهی ازدواج کنید به عادت درونگرا بودن و آرمانگرایی زندگی آن ها احترام بگذارید و تا جایی که می توانید به آن ها عشق بورزید ، زیرا آبان ماهی ها افرادی احساسی هستند و به عشق احتیاج دارند .

توجه داشته باشید اگر همسر شما آبان ماهی است ، شما جزء افراد بسیار خوشبخت هستید و می توانید یک زندگی بسیار زیبایی داشته باشید .

حتماً بخوانید : متولدین آبان ماهی یکی از احساسی ترین افراد دنیا هستند

طالع بینی ازدواج متولدین آذر

آذر ماهی ها می توانند زندگی پر شوری و با محبتی را در کنار همسر خود تجربه کنند و از با هم بودن و زوج بودن لذت ببرند و می شود گفت که آذر ماهی ها با اکثر ماه ها تفاهم دارند و در بعضی مواقع با متولدین تیر و شهریور به مسائلی جزئی بر خورد می کنند که می تواند کمی میانه ی آن ها را به هم بزند ، اما با تغییر عادات می توانند این مشکلات را حل کنند .

طالع بینی ازدواج متولدین دی

متولدین دی ماهی در اکثر مواقع با هر فردی که ازدواج کنند ، می توانند در زندگی خود سازگاری را تجربه کنند و از محبت داشتن به یکدیگر در زندگی خود به یک آرامش خوب دست یابند . ولی متولدین دی ماهی با متولدین فروردینی زیاد تفاهم ندارند و شاید در بعضی مواقع به مشکلاتی در زندگی بر خورد کنند .

ازدواج
ازدواج

طالع بینی ازدواج متولدین بهمن

اگر بتوانید در زندگی زناشویی خود و همسرتان همدیگر را به خوبی درک کنید و به دوستی با یکدیگر احترام بگذارید ، می توانید زندگی خوبی را در کنار همسرتان تجربه کنید . باید بگوییم که بهمن ماهی ها عادات بدی دارند که شاید خوشایند ماه های دیگر سال نباشد ، ولی اگر در عادات خود تغییر ایجاد کنند ، می توانند زندگی خوبی داشته باشند .

طالع بینی ازدواج متولدین اسفند

در زندگی با متولدین اسفند باید کمی صبر پیشه کنید و از زود عصبانی شدن باید کمی دور شوید تا زندگیتان زیبا باشد . اسفند ماهی ها در ازدواج با متولدین ماه های دیگر کمی فرصت می خواهند که به یک سلیقه ی خوب در زندگی مشترک برسند و شاید در بعضی مواقع باید عادت هایی را ترک کنند . البته این موضوع دو طرفه است و هر دو طرف باید رعایت کنند .

در آخر

در دنیای امروزه کمی زندگی خود را بر پایه طالع بینی بر پایه نهادن غیر عقلانی است و این موضوع در این زمانه ی علم و دانش زیاد جایگاهی ندارد . پس سعی کنید اگر زندگی خوبی دارید از آن لذت ببرید و اگر فکر می کنید زندگی خوبی ندارید ، با تغییر در رفتار و عادات خود به یک زندگی ایده آل نزدیک شوید .

ممکن است شما دوست داشته باشید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.