تویوتا C-HR یک کراس اوور کامپکت ژاپنیزمان مطالعه : ۴ دقیقه

هنگام رونمایی تویوتا C-HR همه ی طرفداران کمپانی ژاپنی تویوتا در حیرت ماندند و کمی طراحی ظاهری تویوتا C-HR برایشان قابل حضم نبود . باید گفت تویوتا با طراحی و تولید این خودرو سبک جدید طراحی خود را به بازار خودرویی جهانی معرفی کرد و می توان گفت تویوتا در ابتدای طراحی مدرن خود بسیار خوب عمل کرده است و مسیر خوبی را در زمینه ی طراحی مدرن پیش رو گرفته است .

هنگامی که این خودرو پای بر بازار خودرویی ایران گذاشت ، از خرید خوبی بر خوردار بود و می شود این خودرو را جزء خودروهای پر فروش کراس اوور کامپکت در ایران دانست .

تویوتا C-HR با دو پیشرانه بنزینی و هیبریدی در چهار تیپ پرمیوم ، داینامیک ، ادونس و لانچ وارد ایران شد و از معدود خودروهایی در ایران بود که شاهد تمامی آپشن های آن بودیم .

تیم خودرویی تکامگ امروز قصد دارد یک کراس اوور کامپکت پر فروش در ایران را برای شما عزیزان بررسی کند و امیدوار هستیم که این مطلب برای شما مفید واقع شود .

تویوتا
تویوتا
حتماً بخوانید : تویوتا راوفور یک کراس اوور سایز بزرگ ژاپنی

طراحی ظاهری تویوتا C-HR

همان طور که در اول متن گفته شد ، تویوتا C-HR از یک طراحی نو و مدرن بر خوردار است و می شود گفت این خودرو برای مصرف کنندگان خودروهای درون شهری بهترین گزینه می تواند باشد .

طراحی تیز و خشن در تمامی اجزای بدنه این خودرو بسیار مشهود است و همین موضوع باعث شده است که این خودرو در این حد جذاب و زیبا شود . البته در این بین کمپانی های دیزاین خودرو دست به کار شدند و کیت های جذابی را برای این خودرو طراحی کردند .

تویوتا
تویوتا

امکانات رفاهی

فول ترین نسخه ی این خودرو ، نسخه لانچ است که تمامی آپشن های ممکن در این خودرو را می توان در آن یافت کرد . نسخه ی لانچ یک تفاوت بزرگی که با نسخه های دیگر دارد ، این است که دارای سیستم چهار چرخ محرک است .

در نسخه ی فول این خودرو شما از آپشن های خوبی بر خوردار هستید و می شود گفت این خودرو جزء خودروهایی است که تویوتا بر روی آپشن آن بسیار دقت داشته است و آپشن های بسیار کاربردی از جمله آپشن های امنیت خودرو می توان در تویوتا C-HR مشاهده کرد .

تویوتا
تویوتا

کابین تویوتا C-HR

خیلی ها بر این باورند که کابین تویوتا C-HR از یک کابین بسیار کوچک بهره می برد و نمی توان راحتی که در خودروهای دیگر تویوتا حس می شود را در این خودرو حس کرد . باید به این دسته از افراد بگوییم که کاملاً در اشتباه هستید . تویوتا C-HR همانند دیگر خودروهای تویوتا کابینی بسیار جادار و راحت دارد و این موضوع را می شود در ردیف پای عقب خوب این خودرو متوجه شد .

تنها مشکلی که این خودرو در کابین دارد این است که کابین تویوتا C-HR کمی خفه و تاریک است و در داز مدت می تواند شما را کمی اذیت کند .

حتماً بخوانید : هیوندای توسان یک اوور کراس کره ای پر طرفدار

باید گفت که این خودرو توانسته است تکان های عرضی خودروهای کراس اوور را تا حد زیادی کم کند و می توان این خودرو را جزء خودروهایی با کابین آرام برای سرنشینان دانست .

یک مشکل بزرگی که خریدارن این خودرو با آن دارند این است که ، شتاب گیری و رانندگی پر قدرت در این خودرو به هیچ عنوان حس نمی شود و خودرویی کاملاً ضعیف در بازار خودرویی ایران است .

تویوتا
تویوتا
حتماً بخوانید : نیسان جوک یک کراس اوور جذاب ژاپنی برای یک انتخاب خودروی درون شهری

رقیب

تنها رقیب این خودرو در بازار ایران نیسان جوک است . اگر بخواهیم خودرویی را بین این دو خودرو انتخاب کنیم ، انتخاب خوب تویوتا C-HR است . زیرا با خرید تویوتا C-HR آپشن های متنوع و نمایندگی های مجاز معتبر بهتری شامل حال شما می شود .

تویوتا
تویوتا
حتماً بخوانید : لکسوس  Nx یک کراس اوور لوکس در بازار خودرو ایران

ارزش خرید

اگر به دنبال یک کراس اوور جمع و جور در سفرهای درون شهری خود هستید ، تویوتا C-HR بهترین انتخاب برای شما می تواند باشد . مطمئن باشید این خودرو می تواند شما را مانند دیگر محصولات تویوتا سال های طولانی همراهی کند .

ممکن است شما دوست داشته باشید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.