شخیصت شناسی از طریق ادکلنزمان مطالعه : ۴ دقیقه

از دیرباز تا امروز بوی خوش نشان از شخصیت یک فرد را به همراه داشت . حال امروزه این نشان شخصیت کمی جزئی تر و دقیق تر شده است و علاوه بر نشان دادن شخصیت فرد ، حال و هوای زندگی او را هم نشان می دهد . شاید برایتان جالب باشد که عطر و ادکلن هم در شخصیت شناسی افراد کمک بسیار زیادی می کند .

عطر و ادکلن انواع مختلفی دارد ، بعضی از آن ها تند ، بعضی از آن ها گرم و … هستند . حال تیم مد و زیبایی تکامگ قصد دارد که شما را در انتخاب عطر و ادکلن هایی که نزدیک به شخصیت فردی شما هستند را معرفی کند .

شخیصت شناسی از طریق ادکلن
شخیصت شناسی از طریق ادکلن
حتماً بخوانید : چگونه ماندگاری عطر را افزایش دهیم ؟

عطرهای گرم

شخصیت این افراد همانند عطرشان گرم است و این گرمی باعث شده است که این افراد بسیار احساسی باشند و در مسائل زندگی خود بسیار جدی عمل کنند . افرادی که این سبک عطر را انتخاب می کنند در ارتباطات خود با دیگران بسیار قوی عمل می کنند و همیشه سعی بر این دارند که همراه خوبی برای دیگران باشند .

این افراد همیشه سعی دارند در زندگی خود رقابت کنند و به هدفشان در زندگی برسند . البته برای رسیدن به اهداف خود بسیار تلاش می کنند و همیشه در کارهایی که به آن ها سپرده می شود مسئول پذیر هستند و سعی می کنند کارهای خود را به نحو احسن انجام دهند . اگر با این افراد دوست هستید حتماً متوجه این شده اید که به شما اهمیت می دهند و دوست دارند همراه شما به سفر بروند .

شخیصت شناسی از طریق ادکلن
شخیصت شناسی از طریق ادکلن
حتماً بخوانید : بیژن پاکزاد یک برند معروف پوشاک مردانه

عطرها تند

اگر از عطرهای تند در خوشبو کردن خود استفاده می کنید ، پس حتماً فردی باهوش هستید و دارای اعتماد به نفس بالایی هم هستید .

این افراد بیشتر در مدیریت خوب عمل می کنند و همیشه در رابطه با دیگران خوب عمل می کنند . باید گفت این افراد مورد اعتماد بسیاری از مردم هستند . این افراد در عشق ورزیدن بسیار ماهر هستند . سعی کنید اگر دوست یا اعضای خانواده شما چنین شخصیتی دارند به آن ها عطرهای تند هدیه دهید زیرا عطرهای تند باعث می شود آن ها انرژی بگیرند و باعث شادابی آن ها می شود .

شخیصت شناسی از طریق ادکلن
شخیصت شناسی از طریق ادکلن
حتماً بخوانید : چگونه ادکلن مناسب خود را خریداری کنیم؟

عطر شیرین

سعی کنید در ارتباط با افرادی که عطر شیرین استفاده می کنند بسیار سنجیده عمل کنید زیرا این افراد هنگام دوستی بسیار سنجیده عمل می کنند و همیشه دوستانی را انتخاب می کنند که مورد اعتمادشان باشد و به شدت آن ها را دوست دارند . اما اگر در دوستی با فردی بدی یا دروغ احساس کنند بسیار دلسرد می شوند و دوستی خود را بلافاصله قطع می کنند و دیگر به رابطه ی خود ادامه نمی دهند .

افرادی که از عطرهای شیرین استفاده می کنند بسیار رویا پرداز هستند و دوست دارند در زندگی تجربه های نو داشته باشند . زندگی با این افراد بسیار جذاب است ، زیرا آن ها از هر چیزی در زندگی خود درست می گیرند و به دنبال آرزوهای خود تلاش های بسیار زیادی می کنند .

شخیصت شناسی از طریق ادکلن
شخیصت شناسی از طریق ادکلن
حتماً بخوانید : چگونه بدون آرایش زیبا باشیم ؟

عطرهای تلخ

افرادی که از عطرهای تلخ استفاده می کنند همیشه به دنبال تصمیم های خود در زندگی هستند و هیچ زمانی از تصمیمی که گرفتند پشیمان نمی شوند . این افراد زندگی یک نواخت را دوست دارند و از تغییرات بیش از در زندگی خوششان نمی آید . اگر کاری را در زندگی شروع می کنند سعی دارند آن را تا آخرین مرحله انجام دهند و مشکلی نمی تواند آن ها را به سادگی از پا بیندازد .

شخیصت شناسی از طریق ادکلن
شخیصت شناسی از طریق ادکلن
حتماً بخوانید : فواید عجیب وازلین برای پوست

عطرهای ملایم

شخصیت این افراد همانند عطرشان است . در زندگی به سادگی به دیگران اعتماد می کنند و همیشه در زندگی به مسائلی که آن ها را کمی آزار می دهد اعتراض می کنند و صبرشان کم است . این افراد در زندگی از کسی دلخور نمی شوند و به نوعی از کسی کینه ای در دل نمی گیرند . این افراد دوستان خوبی می توانند باشند پس سعی کنید در دوستی با این افراد دوری نکنید .

شخیصت شناسی از طریق ادکلن
شخیصت شناسی از طریق ادکلن
حتماً بخوانید : چگونه جذاب باشیم ؟

عطرهای خنک

این افراد دل و قلب اسرار آمیز دارند . زیرا همیشه سعی بر این دارند مشکلات خود را خودشان حل کنند و از کسی کمک نگیرند . همیشه این افراد به دنبال پیشی گرفتن از دیگران هستند و سعی دارند به مقام های بالایی برسند . اصطلاح چراغ خاموش کاری را انجام دادن برای این افراد بسیار صدق می کند .

ممکن است شما دوست داشته باشید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.