رنو کولئوس شاهکار صنعت خودروسازی فرانسویزمان مطالعه : ۳ دقیقه

رنو کولئوس

از سال ۲۰۱۷ در طراحی خودروهای رنو اتفاقات زیادی افتاد . اتفاقاتی از قبیل تغییر در تیم طراحی کمپانی رنو ، تغییرات بزرگ در فیس های خودروهای تولید شده و از همه مهمتر موتور های سی وی تی جذاب که امروزه بازار جهانی خودرو را منقلب کرده است . یکی از اتفاقات بزرگ کمپانی رنو فیس جدید رنو کولئوس است که با رونمایی این محصول دید همه ی مشتریان خودرو در دنیا نبست به رنو عوض شد .

حتماً بخوانید : فیس لیفت لند کروز با کیت های والد ، خان و فابریک

دیگر خبر از طراحی های قدیمی نیست و شاهد یک طراحی بسیار متفاوت از کمپانی رنو هستیم . رنو یکی از با اصالت ترین خودروهای جهان است که حدود ۱۲۰ سال قدمت دارد و می شود گفت تا به امروز در این صنعت بزرگ موفق بوده و بازار جهانی خوبی را نسبت به خود جذب کرده است .

رنو کولئوس را می شود آغاز به کار صنعت زیبای خودرو در کمپانی رنو دانست . اگر بخواهیم به چند سال قبل بر گردیم می بینیم که طراحی رنو بسیار قدیمی و اقتصادی بوده و می شود گفت یکی از زشت ترین خودروهای دنیا را تولید می کرده ، ولی این بار دیگر خبر از تولید خودروهای زشت و قدیمی نیست

رنو
رنو
حتماً بخوانید : هیوندای توسان یک کراس اوور کره ای پر طرفدار

طراحی ظاهری کولئوس

رنو کولئوس را می شود یک خودرو شاسی بلند متوسط نیمه لوکس دانست . اگر بخواهیم به طراحی بدنه آن بپردازیم ، باید بگوییم که کولئوس دارای یک طراحی زیبایی است که طی سالیان طولانی در ذهن مردم خواهد ماند . چراغ های کشیده و بزرگ ، خطوط موازی زیبا در بدنه و جلو پنجره خاص نسبت به رقبای خود باعث شده است که این خودرو جایگاه خوبی را در بازار جهانی برای خود حفظ کند .

رنو
رنو

کابین رنو کولئوس

کابین رنو کولئوس از پلت فرم نیسان ایکس تریل گرفته شده است ، برای همین این خودرو دارای یک کابین بزرگ و راحت است . اگر بخواهیم به متریال آن اشاره کنیم باید بگوییم که رنو در این خودرو از متریالی با کیفیت بسیار خوبی استفاده کرده است .

کابینی زیبا و آرام در این خودرو بسیار نمایان است و مشتریان این خودرو همیشه از این موضوع تعریف می کنند .

رنو
رنو
حتماً بخوانید : کیا سورنتو یک کراس اوور

امکانات رفاهی رنو کلئوس

همان طور که تغییرات زیادی در طراحی بدنه خودرو می بینید ، می توانید این تغییرات را در کابین هم حس کنید . صندلی های برقی با گرمکن و سرد کن ، مانیتور بزرگ که در آن تمامی آپشن های خودرو را می توان تنظیم کرد و سیستم صوتی بوز که می شود چنین سیستم صوتی را در محصولات پورشه یافت کرد

رنو
رنو

رقبای کولئوس

رقیب های این خودرو هیوندای سانتافه ، تویوتا رفور ، نیسان ایکس تریل و میتسوبیشی اوتلندر دانست . ولی رقیب اصلی این خودرو هیوندای سانتافه است . اگر بخواهیم بین سانتافه و کولئوس یکی را انتخاب کنیم باید بیشتر به سلیقه ی خود رجوع کنیم تا مقایسه این دو خودرو ، زیرا هر دو این خودروها در یک سطح هستند .

حتماً بخوانید : تویوتا پرادو دو در یک خودرو شاسی بلند جذاب

ارزش خرید رنو کولئوس

شما با خرید این خودروی فرانسوی اصیل صاحب امکانات زیادی چه از سواری و چه امکانات رفاهی خواهید شد و می شود گفت کولئوس از آن دسته خودروهایی است که اگر شما خریدید نمی توانید به سادگی آن را فراموش کنید و به سراغ خودرویی دیگر بروید .

ممکن است شما دوست داشته باشید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.