فولکس واگن پاسات یک خودرو آلمانی با اصالتزمان مطالعه : ۴ دقیقه

فولکس واگن پاسات

فواکس واگن کار خود را در ایران با عرضه فولکس واگن بیتل شروع کرد . حال این خودرو سازی با اصالت آلمانی خودرویی به نام پاسات را به بازار جهانی معرفی کرده است . فولس واگن پاسات یکی از پر فروش ترین محصولات این کمپانی محسوب می شود و این خودرو طرفدارهای زیادی در جهان دارد . پاسات در سال ۲۰۱۸ به واسطه شرکت ماموت خودرو به ایران وارد شد و با قیمت ۲۷۵ میلیون تومان به مردم عرضه شد . حال که در سال ۲۰۲۰ هستیم قیمت این خودرو در ایران نزدیک به ۱.۵ میلیارد تومان رسیده است .

فولکس واگن پاسات
فولکس واگن پاسات

ارزش خرید فولکس واگن پاسات

پاسات در ایران رقیب های به نام تالیسمان ، آزرا گرنجور ، سوناتا و اپتیما دارد . حال خیلی ها برایشان این سوال پیش می آید که (آیا خرید پاسات با این رقیب ها در بازار ایران کار صحیح است ؟) در پاسخ به این افراد باید گفت : رقیب اصلی این خودرو آزرا گرنجور است و شما می توانید با مبالغی مشابه صاحب این دو خودرو شوید . شما با خرید خودرو فولکس واگن پاسات صاحب یک برند آمانی می شوید . برندی با اصالت که در تولید محصولاتش بسیار دقت می کند .

حتماً بخوانید : کیا اپتیما یک سدان برای چند نسل متفاوت

ولی باید گفت شما با خرید رقیب این خودرو یعنی آزرا صاحب امکانات بیش تری می شوید و مهمتر از این خودرو آزرا حساسیتی که پاسات به پیشرانه بنزین کشورمان دارد را ندارد . باید گفت اگر به دنبال خودرویی نیمه لوکس و با امکانات رفاهی نسبتاً خوب هستید ، پاسات بهترین گزینه برای شما است ولی اگر به دنبال یک خودرو با امکانات رفاهی مشابه و خدمات دهی بالا و در آخر خودرویی نیمه لوکس هستید آزرا گرنجور بهترین انتخاب شما خواهد بود .

فولکس واگن پاسات
فولکس واگن پاسات

طراحی ظاهری پاسات

کمپانی فولکس واگن برای طراحی پاسات انتخابی ساده داشته است و می شود گفت شما در نگاه اول به خودرو پاسات فکر نمی کنید که این خودرو در سال ۲۰۱۸ تولید شده است . ولی با این حال افرادی که به خودروهای آلمانی علاقه دارند می توانند از سادگی پاسات لذت کافی را ببرند . فولکس واگن در طراحی پاسات بیش تر از خطوط موازی استفاده کرده است و سعی بر این داشته که با همین خطوط موازی یک خودرو زیبا و نیمه لوکس را به مردم جهان ارائه دهد .

فولکس واگن پاسات
فولکس واگن پاسات

امکانات رفاهی

هنگامی که داخل پاسات می نشینید حس آلمانی بودن خودرو را به خوبی احساس می کنید . طراحی داخل این خودرو مانند طراحی بیرون این خودرو ساده است و شما در آن احساس یک خودرو خانوادگی را کاملاً درک می کنید . در جلوی شما یک ساعت آنالوگ قرار دارد که به شما حس خودروهای کمپانی بنز را می دهد . در کل امکانات رفاهی این خود برای یک رانندگی لذت بخش کافی است .

حتماً بخوانید : بررسی بی ام و سری ۷

رانندگی با فولکس واگن پاسات

اگر شما فردی باشید که با رانندگی خودروهای آلمانی آشنا باشید می توانید متوجه می شوید که پاسات واقعاً یک خودرو کاملاً آلمانی است و رانندگی با آن یک حس جذاب آلمانی را برای شما تداعی می کند و شما می توانید از رانندگی با گیربکس دو کلاجه این خودرو و موتور توربوشارژ آن لذت یک رانندگی خشن و آرام را حس کنید .

حتماً بخوانید : بنز S 500 یک قصر متحرک

مشکلات فولکس واگن پاسات

وقتی صحبت از خودروهای آلمانی می شود مشکل پیشرانه بنزین همیشه مشتریان خودروهای آلمانی را در ایران آزار می دهد . پاسات هم یکی از خودروها است که مشتریان خود را آزار می دهد .

یکی از ایرادات بزرگ این خودرو نبود رادار نقطه کور است که باید این را به یاد داشت که در رانندگی امروزه این آپشن یکی از مهمترین امکانات یک خودرو به حساب می آید .

فولکس واگن پاسات
فولکس واگن پاسات

برگ برنده با خرید پاسات

شما با خرید این خودرو رانندگی آرام ، امکانات رفاهی نسبتاً بالا ، تهویه مطلوب ، ایمنی بالا و از همه مهمتر یک کابین بی سر و صدا به خود هدیه می دهید .

باید فراموش نکرد یکی از مزیت های خوبی که با خرید این خودرو بدست می آورید کابینی آرام و بی سر و صدا است که حتی شما در خیلی از ماشین های لوکس میلیاردی نمی توانید بدست بیاورید .

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.