بهترین رژیم های لاغری مخصوص افرادی که می خواهند لاغر شوندزمان مطالعه : ۳ دقیقه

بهترین رژیم های لاغری

امروزه هدف اصلی اکثر افرادی که به دنبال رژیم لاغری هستند، سلامت بدن است تا زیبایی هیکل و می شود گفت دیگر رژیم غذایی آن حالت سنتی خود را حفظ نکرده و در آن تغییرات زیادی ایجاد شده است. برنامه مهمترین عضو جدا ناپذیر رژیم های غذایی شده است و می توان گفت که هیچ رژیمی بدون برنامه نتیجه مثبتی نمی گیرد.

در ادامه تیم تکامگ مطلبی را برای شما تهیه کرده است که به شما چند تا از بهترین رژیم لاغری رو پیشنهاد داده است که باعث لاغری شما در یک مدت زمان تعیین شده می شود.

رژیم لاغری سریع (رژیم لاغری یک هفته ای)

این برنامه رژیم غذایی سریع برای افرادی که می خواهند در مدت کمتر از ۱۵ روز مقداری از وزن خود بکاهند خوب است. باید توجه داشته باشید برای افراد بسیار چاق این برنامه رژیم لاغری زیاد کاربردی ندارد. نکته مهم این است که این نوع رژیم را نباید زیاد ادامه دهید زیرا باعث تضعیف سیستم بدنی شما می شود.

!!یکی از بهترین رژیم های لاغری برای افرادی که دوست دارند یک رژیم لاغری یک هفته ای را تجربه کنند!!

برنامه اول (پاکسازی بدن)

شما در این برنامه غذایی باید قهوه، چای و غذاهای جامد را از برنامه غذایی خو کنار بگذارید. در این برنامه شما باید در هفت روز هفته فقط نوشیدنی های پاکسازی بنوشید. به طور مثال ترکیب آب لیمو (۲ قاشق غذاخوری) و آب و شربت افرا (دو قاشق غذاخوری) و فلفل هندی یک شربت پاکسازی است که در روز انرژی خوبی به شما می دهد. باید توجه داشته باشید در روز باید بین ۶ تا ۱۲ لیوان نوشیدنی های پاکسازی مختلف بنوشید و هر شب یک چای ملین میل بفرمایید.

برنامه دوم (هر چقدر می خواهی بخور)

شاید خیلی ها از شنیدن هر چقدر می خواهی بخور خوشحال بشوند. اما منظور ما از هر چه می خواهی بخور فقط میوه و سبزیجات است. شما در این برنامه باید چهار روز از هفته را سبزیجات و میوه بخورید و سه روز باقی مانده مقداری گوشت بدون چربی یا ماهی بخورید. باید توجه داشته باشد در این برنامه غذایی خوردن چای و قهوه ممنوع است.

رژیم غذایی

رژیم غذایی محدود به خوردن (بلند مدت)

در این نوع رژیم که از اسمش معلوم است شما باید در شیوه رژیم غذاییتان محدود به خوردن هستید. منظور از محدود به خوردن یعنی اینکه شما در هر روز فقط طی ساعاتی مشخص شده می توانید غذای سالم بخورید و بعد از ۱۰ ساعت شما دیگر هیچ چیز نمی توانید بخورید حتی یک لیوان چای.

حتماً بخوانید: خواص قهوه سبز برای رژیم لاغری

رژیم غذایی ۵_۲ (بلند مدت)

شما در این رژیم کافی است در دو روز از هفته مواد غذایی استفاده کنید که کمتر از ۶۰۰ کالری داشته باشد. توجه داشته باشید منظورمان از دو روز یعنی شما می توانید بین ۵۰۰ تا ۶۰۰ کالری به بدنتان غذا برسانید و ۵ روز هفته را غذایی سالم میل بفرمایید و در این رژیم نباید از هیچ نوع تنقلات استفاده کنید حتی یک عدد آدامس.

رژیم غذایی

رژیم لاغری یک ماه

در این رژیم لاغری یک ماهه شما هنگام صبح یک لیوان قهوه چرب بنوشید. برای تهیه قهوه چرب کافی است شما قهوه ای را که دم کرده اید مقداری در آن کره بیندازید. در ادامه شما باید غذاهای جامد خود را طی یک ساعت تعیین شده مثل ۱ ظهر تا ۷ بعد از ظهر صرف کنید و از خوردن تنقلات جداً خودداری کنید.

رژیم لاغری قلیایی

در این رژیم کافی است شما غذایی را که در روز می خورید ۸۰ درصد قلیایی و ۲۰ درصد اسیدی باشد. منظور از قلیایی: میوه و سبزیجات و بذره است و غذاهای اسیدی گوشت قرمز و جو و شکر و قهوه و چای است.

هشدار! این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است با پزشک یا متخصص مربوطه مشورت کنید. اطلاعات بیشتر
ممکن است شما دوست داشته باشید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.